Seznam IT akademie – bezplatné workshopy pro veřejnost

David Koláček 12. prosince 2017

S realizací odborných workshopů pro veřejnost, Seznam IT akademií, jsme začali v roce 2016. Workshopy pořádáme pro veřejnost zdarma a jsou určené pro amatérské IT nadšence i zkušené profesionály, kteří se chtějí zlepšit a rozvíjet v konkrétní technologii.

Workshopy zaštiťují odborníci ze Seznamu, kteří krom předání svých odborných znalostí dávají účastníkům workshopů možnost nahlédnout pod pokličku vývoje našich produktů a služeb. Témata jsou zaměřena na technologie, které v Seznamu nejvíce využíváme (programovací jazyky, agilní workshop, Code Retreat, relační databáze apod.).

Letos jsme workshopy realizovali v Praze, Brně i Ostravě. Na příští rok plánujeme jak rozšíření témat, tak i uspořádání workshopů také v Plzni a Českých Budějovicích. Nově nás bude čekat např. workshop React, Redux a vývoj webových aplikací nebo workshop zaměřený na Hadoop a Bigdata.

Workshopy probíhají v prostorách Seznamu a snažíme se je realizovat v menších skupinách, aby byl prostor na to, věnovat se každému individuálně.

Informace o tématech a termínech workshopů budeme postupně zveřejňovat zde na blogu. Sledujte nás!

David Koláček

Manažer náboru

Sdílet na sítích