Přejít na obsah

Akce a konference

(Stránka 2)Jak probíhal první Webinář programatické reklamy

2. června 2020

Školení, workshopy, konference, přednášky… Většina z těchto událostí se během posledních týdnů přemístila do online prostředí a z pohodlí domova je sledovala široká marketingová veřejnost. Této situace jsme využili i my v týmu RTB. Pro naše partnerské agentury jsme připravili dvouhodinový Webinář programatické reklamy. 


Ondřej Krišica: Programatická reklama nikdy zcela nenahradí přímý prodej

Michaela Svobodová 10. března 2020

Certifikovaná agentura Skliku H1.cz už tradičně uspořádala svoji akci pro marketingové profesionály a nadšence – Poslední středa. Na únorovém setkání promluvili o trendech pro rok 2020 zástupci H1, Google, Facebooku a také ředitel divize Reklamy Seznam.cz  Ondřej Krišica. O čem Ondřej ve svém příspěvku mluvil se můžete dočíst v tomto článku. 


Stánek Seznam.cz znovu na veletrhu Reshoper

23. ledna 2020

I v letošním roce jsme se rozhodli být jedním z hlavních partnerů e-commerce veletrhu Reshoper. Již tradičně bude na stánku Seznam.cz probíhat Minikonference, kterou jsme rozdělili zaměřením pro ty, kteří s businessem teprve začínají a na ty, kteří už zkušenosti mají a hodily by se užitečné tipy. Celým dnem provede Anita Baselová z Televize Seznam.


Sreality.cz partnerem konference Evoluce 2020

12. listopadu 2019

Před námi je vyvrcholení odborné konferenční sezony: 1. Realitní a finanční festival Evoluce 2020. Spojené konference FINfest EFPA a 5. odborná realitní konference se uskuteční již 20. listopadu 2019 pražském Clarion Congress Hotelu. Sreality.cz jsou hlavním partnerem akce.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Reklama Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://www.seznam.cz/reklama (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí