Přejít na obsah

Akce a konference

(Stránka 4)Podzimní workshopy s Sreality.cz

24. srpna 2020

Od webináře až po tvorbu webů. I přes nepřízeň okolností a náročnou dobu pro vás připravujeme pravidelné workshopy, které vám pomohou zlepšit vaše podnikání. Již na historicky prvním online webináři jsme si ukázali, že můžeme dělat workshopy i online, což je v tomto složitém období dobrá zpráva.


Sreality uspořádaly historicky první online webinář

26. června 2020

Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se tým z Srealit rozhodl přenést své pravidelné workshopy do online prostředí a uspořádat historicky první webinář. Hosté tentokrát rozdávali rady a tipy, jak efektivně využívat nástroje, které pomohou pracovat s realitami ve světě onlinu.


Jak probíhal první Webinář programatické reklamy

2. června 2020

Školení, workshopy, konference, přednášky… Většina z těchto událostí se během posledních týdnů přemístila do online prostředí a z pohodlí domova je sledovala široká marketingová veřejnost. Této situace jsme využili i my v týmu RTB. Pro naše partnerské agentury jsme připravili dvouhodinový Webinář programatické reklamy. 


Ondřej Krišica: Programatická reklama nikdy zcela nenahradí přímý prodej

Eva Kouřilová 10. března 2020

Certifikovaná agentura Skliku H1.cz už tradičně uspořádala svoji akci pro marketingové profesionály a nadšence – Poslední středa. Na únorovém setkání promluvili o trendech pro rok 2020 zástupci H1, Google, Facebooku a také ředitel divize Reklamy Seznam.cz  Ondřej Krišica. O čem Ondřej ve svém příspěvku mluvil se můžete dočíst v tomto článku. 

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí