Přejít na obsah

#Firmy.cz

(Stránka 3)Stánek Seznam.cz znovu na veletrhu Reshoper

23. ledna 2020

I v letošním roce jsme se rozhodli být jedním z hlavních partnerů e-commerce veletrhu Reshoper. Již tradičně bude na stánku Seznam.cz probíhat Minikonference, kterou jsme rozdělili zaměřením pro ty, kteří s businessem teprve začínají a na ty, kteří už zkušenosti mají a hodily by se užitečné tipy. Celým dnem provede Anita Baselová z Televize Seznam.


Firmy.cz rozšiřují obsah firemních profilů o panoramu a uživatelské fotografie

13. ledna 2020

Snažíme se mít co nejkvalitnější aktuální databázi firem a institucí na českém internetu. Proto neustále doplňujeme obsah, aby byl zajímavý – pro vás i vaše klienty, a odpovídal tomu, co od firemních profilů zákazníci očekávají. Jedním z takových prvků jsou fotografie. Rozšířili jsme tedy obsah profilů o uživatelské fotografie a fotografie z panoramy.


Roční spolupráce s Asociací malých a středních podniků

13. ledna 2020

Máme za sebou první rok spolupráce s Asociací malých a středních podniků, během kterého jsme měli možnost ukázat, že Seznam.cz je tu pro všechny – bez ohledu na velikost podnikání. Skrz různé kanály jsme představili Seznam cílové skupině malých a středních podniků, které třeba ani netušili, že i pro ně můžeme být vhodné médium pro propagaci …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí