Přejít na obsah

#Firmy.cz

(Stránka 4)7. srpna 2019

Díky spolupráci Firmy.cz s Booking.com si teď můžete ubytování zarezervovat ještě snadněji a ušetříte tím čas. A to nejen na Firmách, ale i na Mapy.cz a ve Vyhledávání Seznamu.


České Firmy.cz spolupracují s Booking.com a zjednodušují cestování

Kristýna Hořovská 6. srpna 2019

Největší pravidelně aktualizovaný seznam firem a institucí ČR Firmy.cz se nově propojuje s globálním webem poskytujícím ubytování Booking.com. Pokud ho využívají, mohou společnosti a podnikatelé nabízející ubytování nově uvádět i přímý link na svém firemním profilu. Díky novince je pro uživatele velmi jednoduché rezervovat si ubytování v hotelech, apartmánech či penzionech přímo prostřednictvím responzivního webu …


Nakoukněme pod pokličku administrativní podpoře Firmy.cz

27. května 2019

Zajímá vás, kdo a co všechno stojí za administrativní podporou pro Firmy.cz? Pojďme Firmám trochu nakouknout pod pokličku. Šárka Domáčková, manažerka podpory Firmy.cz, která se svými teamleadry a administrátory zajišťuje, aby vše bylo tak jak má, v pár větách shrnula to hlavní. „Naším cílem je, aby naše databáze Firmy.cz obsahovala nejaktuálnější informace o firmách působících v ČR. …


Vylepšili jsme otevírací dobu na Firmy.cz

15. května 2019

Také se vám stalo, že jste chtěli na prvního máje vyrazit na kávu, vyhledali jste oblíbenou kavárnu dorazili k jejím dveřím a na sladký dortík jste si museli nechat zajít chuť? Běžte naproti těm, kdo vás hledají a nedovolte, aby se tohle stávalo právě vaší firmě.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí