Přejít na obsah

#Pro studenty

(Stránka 3)Spouštíme přihlašování do Trainee programu v online marketingu. Startujeme již v březnu.

David Koláček 16. ledna 2018

Trainee program v online marketingu u nás běží již druhým rokem, kdy se k oddělení PPC optimalizací a RTB postupně přidávají další. V současné chvíli stávající Trainee působí také v oddělení videa, či partnerských webů. A protože program má pozitivní ohlasy jak od Trainee samotných, tak manažerů, v dalším ročníku jsme se rozhodli počet Trainee i oddělení ještě navýšit.


Seznam.cz hledá IT talenty jinou cestou. Má svou vlastní akademii

Společnost Seznam.cz uspořádá další, letos v pořadí už pátý workshop, pro zkušené profesionály i naprosté začátečníky a nadšence v oblasti IT. Bezplatné setkání pod taktovkou vývojářů společnosti se uskuteční v rámci takzvané „Seznam IT akademie“, která začala psát svou tradici v loňském roce a letos v ní pokračuje. Účastníci tak dostanou příležitost zlepšit a dál rozvíjet své znalosti konkrétní …


Vítězka SSK: Jak jsem si užila měsíční stáž v Skliku

27. července 2017

Seznam.cz podporuje studenty v získání odborné praxe během studia. Studenti vysokých škol mají několik možností, jak se na stáž dostat. Jednou z nich je vyhrát Sklik studentskou kampaň. To se v roce 2016 podařilo Petře Procházkové. Během letošního června si hlavní výhru – měsíční stáž v Skliku – vybrala a své zkušenosti sepsala do deníku. Díky tomu si teď můžete přečíst, jak den po dni stáž v Skliku probíhá a co vám může přinést.


„Praxe na reálných klientech je to nejlepší, co si může student přát.“ – rozhovor s finalisty o SSK

2. června 2017

Ve středu 17. 5. 2017 proběhlo finále Sklik studentské kampaně, do kterého se probojovaly týmy z Plzně, Prahy a Zlína. Celkem se soutěže zúčastnilo 185 studentů vysokých škol z celé ČR. Po dobu 3 měsíců získávali teoretické a hlavně praktické znalosti v oblasti online marketingu. Jak finalisté celou soutěž hodnotí a co jim přinesla?

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí