Přejít na obsah

#Sauto.cz

(Stránka 2)Rok 2020 přivezl na Sauto spoustu novinek

13. ledna 2021

Uplynulý rok 2020 byl pro většinu z nás bezesporu těžký. I přesto se nám podařilo do Sauto.cz zapracovat řadu novinek, které mají jediný cíl, zpříjemnit a urychlit vám návštěvu naší inzerce. A to hlavně v čím dál více využívané mobilní verzi našeho webu. Je možné, že vám některé z nich unikly, tak si pojďme některé z …


Sauto.cz vylepšuje svůj mobilní web

29. července 2020

Stále pracujeme na vylepšování naší mobilní webové verze Sauto.cz. Během posledních dní jsme nasadili několik novinek, se kterými bychom vás rádi seznámili. 


Sauto pomáhá v nouzovém stavu

27. března 2020

Aktuální situace není pro auto-moto trh příliš příznivá. Proto velké množství bazarů a dealerů hledá cesty, jak i přes karanténu zůstat s kupujícími v kontaktu. Sauto.cz vás chce v této obtížné době podpořit a pomoci vám. Proto jsme pro vás připravili novinku.


Lidé si stále častěji vybírají auta přes mobil, Sauto.cz proto inovuje mobilní verzi svého webu

Kristýna Hořovská 2. dubna 2019

Česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, se rozhodla vylepšit dosavadní mobilní verzi oblíbeného portálu Sauto.cz. Důvodem je rostoucí podíl přístupů z mobilních zařízení. Nová mobilní verze Sauto.cz nabídne lidem kompletní informace o inzerovaných nabídkách i rozšířené informace o prodejcích samotných.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí