Přejít na obsah

#Seznam Native

(Stránka 3)Zajímavé obsahové spolupráce: Lidl.cz, Mutumutu a další

12. června 2020

Jak vypadají obsahové spolupráce mezi značkami a mediálními domy? Spolu s Lidl.cz jsme čtenářům poradili, jak na bezmasé pokrmy a s pojišťovnou Mutumutu prozradili „lék“ na dlouhověkost. Prohlédněte si další sbírku zajímavých obsahových spoluprací.


Zajímavé obsahové spolupráce: Škoda Auto, PlayStation a další

29. května 2020

Jak bezpečný je pro děti internet? A jak asi bude vypadat automobil z budoucnosti? Nejen nad tím jsme se zamysleli v dalších obsahových spolupracích s našimi klienty. Mrkněte na další zajímavé spolupráce, na které jsme náležitě hrdí. A jak už bývá zvykem, nahlédnout můžete také na zahraniční tvorbu.


Zajímavé obsahové spolupráce: Grand Optical, RE/MAX a další

25. května 2020

Co všechno obnáší prodej bytu či domu? Jaké je to cestovat lůžkovými vozy po Evropě? A staráte se správně o svůj zrak? Mrkněte na další zajímavé obsahové spolupráce, kde na všechny tyto otázky najdete odpověď. A jak už to znáte z dřívějších vydání, nechlubíme se jen vlastní prací, přinášíme i malou ochutnávku ze světa.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Reklama Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://www.seznam.cz/reklama (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí