Přejít na obsah

#Seznam Zprávy

(Stránka 3)Na rebranding zpravodajského portálu Seznam Zprávy navazuje marketingová kampaň „Fakta“

Hana Holubová 11. února 2020

Seznam Zprávy počátkem února představily svou novou marketingovou kampaň s názvem Fakta. V použitých vizuálech poukazují nejen na upravený vzhled webu, ale také na jeho objektivitu a důvěryhodnost, kterou dle průzkumu Seznam.cz vnímají čtenáři jako klíčovou. S OOH kampaní se budou lidé setkávat převážně v Praze, reklama se pak dále objeví na internetu formou bannerů, …


Seznamzpravy.cz po redesignu: Růst Page Views o 40 %

Hana Holubová 11. února 2020

V polovině listopadu jsme v Seznamu spustili novou podobu našich Zpráv. Cílem bylo podpořit na první pohled vnímání Seznam Zpráv jako sebevědomého a důvěryhodného zpravodajského webu. Tedy dát prostor silným autorům, zaměřit se na ergonomii stránky, její přehlednost, jasnou navigaci a příjemné čtení. Obsah postavit na vlastních tématech, analytické a investigativní žurnalistice, komentářích a větší porci …


Zpravodajský speciál BREXIT na Seznamzpravy.cz: Vše o odchodu Velké Británie z EU, přehledně na jednom místě

Hana Holubová 31. ledna 2020

Souhrnné informace, reportáže, analýzy, komentáře, infografiky i přehled změn, které se týkají obyvatel České republiky. To vše najdou čtenáři v mimořádném speciálu zpravodajského portálu Seznam Zprávy k odchodu Velké Británie z Evropské unie. Aktuální vývoj přímo z centra dění přibližuje čtenářům zvláštní zpravodajka Jolana Humpálová. Situaci v Bruselu mapuje Eva Soukeníková. Přehled očekávaných událostí, rozhovory i ohlédnutí …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Reklama Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://www.seznam.cz/reklama (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí