Přejít na obsah

Kariéra

(Stránka 2)Pomáháme Seznamákům růst díky programu Rosteme společně

15. června 2020

Pro Seznamáky, kteří k nám přicházejí jako specialisté ve svých oborech, například programátoři, je kariérní růst věcí, která se přirozeně děje. U pozic, na které nastupují třeba i absolventi, to může být trochu náročnější, i když talent nechybí. Proto jsme se rozhodli právě tuhle skupinu Seznamáků podpořit. Pojďme se společně podívat, jak to celé vzniklo.


Jak v Seznamu měříme spokojenost kandidátů s náborem

28. dubna 2020

Většina e-shopů se dnes nezapomíná zákazníků po nákupu zeptat, jak byli se službou spokojení. Slyšeli jste ale o podobném dotazování po výběrovém řízení na novou pozici? Tento princip zpětné vazby jsme zavedli do našeho náboru minulý rok a už teď nám nese ovoce v podobě zajímavých nápadů na zlepšení našich výběrových řízení.


Interní vzdělávání zaměstnanců je dnes nutností

10. března 2020

Vzdělávání je dlouhodobě považované za jeden z nejoblíbenějších benefitů a neustálý rozvoj a posun zaměstnanců je v dnešní době už nutností. V Seznamu máme proto interní tým trenérů, kteří se starají o vzdělávání a rozvoj všech Seznamáků v mnoha různých směrech.


Jak na motivační dopis, aby pomohl a neuškodil

24. ledna 2020

Při hledání nového pracovního uplatnění uchazeči často zvažují, zda k životopisu připojit tzv. motivační či průvodní dopis a také to, jak by měl vlastně vypadat. Průvodní dopis není povinný a většinou ani přímo vyžadován. Takže co teď, posílat ho či ne? A když, tak jak?


Životopis krok za krokem aneb co má obsahovat

11. prosince 2019

V minulém článku jsme se věnovali struktuře životopisu. A tomu, jak zaujmout na první pohled, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor při jeho sestavování. Vedle struktury je neméně důležitý obsah. Tentokrát se tedy zaměříme na obsahovou stánku životopisu. 

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí