Přejít na obsah

Kariéra

(Stránka 2)Jak v Seznamu měříme spokojenost kandidátů s náborem

28. dubna 2020

Většina e-shopů se dnes nezapomíná zákazníků po nákupu zeptat, jak byli se službou spokojení. Slyšeli jste ale o podobném dotazování po výběrovém řízení na novou pozici? Tento princip zpětné vazby jsme zavedli do našeho náboru minulý rok a už teď nám nese ovoce v podobě zajímavých nápadů na zlepšení našich výběrových řízení.


Interní vzdělávání zaměstnanců je dnes nutností

10. března 2020

Vzdělávání je dlouhodobě považované za jeden z nejoblíbenějších benefitů a neustálý rozvoj a posun zaměstnanců je v dnešní době už nutností. V Seznamu máme proto interní tým trenérů, kteří se starají o vzdělávání a rozvoj všech Seznamáků v mnoha různých směrech.


Jak na motivační dopis, aby pomohl a neuškodil

24. ledna 2020

Při hledání nového pracovního uplatnění uchazeči často zvažují, zda k životopisu připojit tzv. motivační či průvodní dopis a také to, jak by měl vlastně vypadat. Průvodní dopis není povinný a většinou ani přímo vyžadován. Takže co teď, posílat ho či ne? A když, tak jak?


Životopis krok za krokem aneb co má obsahovat

11. prosince 2019

V minulém článku jsme se věnovali struktuře životopisu. A tomu, jak zaujmout na první pohled, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor při jeho sestavování. Vedle struktury je neméně důležitý obsah. Tentokrát se tedy zaměříme na obsahovou stánku životopisu. 


Vývojářský hackathon v Seznamu má vítěze. Bodoval i tým, který z dostupných surovin na internetu našel nabídku receptů

Kristýna Hořovská 2. prosince 2019

V polovině listopadu Seznam hostil nadané vývojáře ze všech koutů republiky, kteří na pražský Anděl dorazili na už druhý ročník hackathonu. Třicetdva zúčastněných z řad veřejnosti vytvořilo osm týmů, které měly za úkol poradit si během 24 hodin s poskytnutými daty z Vyhledávání a nakonec představit svůj projekt.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí