Přejít na obsah

Pro vývojáře

(Stránka 2)Učíte se v karanténě cizí jazyky? Seznamácké Hledání vám pomůže se slovíčky

Tým Vyhledávání 15. dubna 2020

Pobyt v karanténě se všichni snažíme nějak zužitkovat, abychom čas doma strávili smysluplně. Jednou z činností, které se člověk může věnovat i sám, je učení se cizímu jazyku. Abychom studentům jazyků zkrátili cestu k překladu hledaného slovíčka, do Vyhledávání jsme integrovali Seznam Slovník. Pokud tedy zahledáte např. pes anglicky nebo facile překlad, dá vám Hledání …


Seznam.cz Vyhledávání radí, jak prožít Velikonoce v době koronavirové

Tým Vyhledávání 9. dubna 2020

Praha, 9. dubna 2020 –  Česká internetová jednička Seznam.cz přináší velikonoční kampaň na Seznam.cz Vyhledávání s cílem oslovit nové uživatele prostřednictvím nejoblíbenějších velikonočních témat. Kampaň nese název „Velikonoce doma se Seznamem“ a doporučuje výběr témat, tipů, rad a návodů, jak strávit Velikonoce v klidu domova a v kruhu rodinném. „V rámci naší velikonoční kampaně ve Vyhledávání chceme …


Herní upoutávka ve vyhledávání

Tým Vyhledávání 2. března 2020

Desítky tisíc dotazů do seznamáckého vyhledávání denně míří na počítačové hry. Odpovědi na dotazy na konkrétní hry jsme ve spolupráci se serverem Hry.cz nově obohatili o chytrou kartu, která poskytne informace o dané hře, její hodnocení recenzenty a linky na její verze pro různé platformy.


Vlastní historie hledaných dotazů

Tým Vyhledávání 18. prosince 2019

Našeptávač od Seznamu vám nově pomůže se rychleji dostat k vašemu cíli. Historie našeptávání si zapamatuje vaše naposledy hledané dotazy, na které se tak při další návštěvě dostanete jedním kliknutím. Funkcionalita je dostupná po přihlášení nezávisle na zařízení. Stačí kliknout do hledaného pole a zobrazí se až 6 posledních dotazů.


Vánoční kampaně Seznam.cz promují užitečné Vyhledávání, chytrého rádce Zboží.cz i mobilní telefon jako dárek

Kristýna Hořovská 5. prosince 2019

Česká internetová jednička Seznam.cz letos podporuje své služby a produkty v několika vánočně zaměřených kampaních. Seznam.cz Vyhledávání uživatelům nově přináší speciální sváteční obsah, nákupní rádce Zboží.cz upozorňuje díky praktickým funkcím na nejvýhodnější vánoční nákupy a mobilní telefony Samsung Galaxy A40 a A20e nabízí rychlý přístup k seznamáckým službám. Podpory se dočká i Televizeseznam.cz a její sváteční …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí