Seznam.cz partnerem humanitárního projektu Šance

7. září 2004

Praha 7.9. 2004 – Mediálním partnerstvím chce Seznam.cz pomáhat těm, kteří na startu svého života za sebou měli dětský domov a neměli tolik štěstí a možností.

Na začátku každého úspěšného projektu stojí nápad, touha vybudovat něco nového a neobvyklého a především chuť a ochota pracovat víc, než je běžné.

V tom jsou začátky zakladatele projektu Šance, Lászla Sümegha a zakladatele portálu Seznam.cz, Ivo Lukačoviče stejné. Ten první vybudoval jeden z nejúspěšnějších preventivních a humanitárních programů v České republice. Ten druhý stojí za nejnavštěvovanějším portálem českého internetu Seznam.cz.

Už od roku 2003 si společnost Seznam.cz pokládá za čest být mediálním partnerem projektu Šance. V letošním roce se Seznam.cz podílí na mediální kampani projektu Šance, která je k vidění například na serverech Lidé.cz, Smobil.cz, Spráce.cz nebo E-mail-Seznam.cz. Stejně jako loni i v roce 2004 je toto mediální partnerství vyjádřeno částkou výrazně přesahující půl milionu korun. (4 810 000 impresí)

Pro Seznam.cz je samozřejmostí podílet se na humanitárních aktivitách, protože podnikání je pouze jednou ze stránek života společnosti. Její součástí jsou i lidé, kteří na startu své životní dráhy neměli tolik štěstí jako jiní. Projekt Šance je současně šancí pro ně i pro celou společnost. Společnost, která nepomáhá svým slabším členům, oslabuje sebe samu.

Sdílet na sítích