Přejít na obsah

#Seznam NewsfeedVideo seriál: Seznamte se službou Seznam Newsfeed

Třetí díl našeho edukativního seriálu o službách Seznam Partnera vás tentokrát seznámí se službou Seznam Newsfeed. Jejím cílem je nabízet návštěvníkům hlavní stránky Seznam.cz články tak, aby každý našel témata dle svých preferencí a zájmů. Smyslem doporučování článků na domovské stránce je dávat lidem relevantnější, a tudíž i zajímavější obsah. Web, který chce své články …


Seznam.cz spustil na domovské stránce lajkovací tlačítko a na obsahových službách nový diskuzní modul. Obojí nabídne i svým partnerům

Aneta Kapuciánová 9. září 2020

Dvě nové funkce představila na svých službách česká internetová jednička, společnost Seznam.cz. Jde o tlačítko »Líbí se« ve tvaru srdce vyjadřující čtenářův zájem o konkrétní článek a nový modul pro uživatelské diskuze, který od července funguje na Proženy.cz a během podzimu se rozšíří i na ostatní obsahové weby.


Představujeme vám službu Seznam Newsfeed

Před více než rokem jsme na homepage Seznam.cz spustili novou službu „Další zajímavé články z českého internetu“. Jedná se o publikování magazínových/lifestylových článků týkajících se různých témat. Pokud máte zajímavý obsahový web, neváhejte a přidejte se k nám. Oslovíte tak nové uživatele a zároveň získáte provizi z reklamy.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí