Přejít na obsah

Ze Seznamu

Vánoce na Streamu: Sedmero krkavců, Kameňák i film o pejskovi Gumpovi online zdarma

Hana Holubová 29. listopadu 2023

Na videoportálu Stream startuje nadělování již 1. 12.! Těšit se můžete na české i zahraniční tituly, které vám do domovů přinesou sváteční atmosféru. Pohádky pro celou rodinu Co by to bylo za předvánoční čas bez těšení na pohádky? Některé si můžete dopřát v předstihu. Již od prvního prosincového dne najdete na Streamu pohádku Perinbaba. Vypráví příběh …České Vánoce na Televizi Seznam: Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, Tři veteráni a další pohádky

Hana Holubová 21. listopadu 2023

Televize Seznam letos opět nadělí divákům pohádkový a filmový vánoční program. Navazuje tak na velmi úspěšné vánoční schéma z minulého roku, kdy se jí podařilo ve svátečním týdnu oslovit 3,5 mil. diváků*. O vánočních svátcích tak dosáhla share 4,33 %**. Tento rok se mohou diváci na Štědrý den těšit na české pohádky Honza málem králem, …


Seznam.cz rozšiřuje možnosti zabezpečení uživatelských účtů

Veronika Geltner 21. listopadu 2023

Seznam.cz od listopadu zavádí nový způsob dvoufázového ověření při přihlašování uživatelů. Ke stávající možnosti ověření pomocí aplikace Seznam nově přibude standardní a široce rozšířená varianta ověření pomocí autentizační aplikace a generovaných jednorázových kódů.


Super.cz přichází s novou grafikou a obsahovými novinkami

Hana Holubová 8. listopadu 2023

Lifestylový online magazín Super.cz prošel technologickou i grafickou inovací. Zatímco původní design před bezmála 13 lety předpokládal, že uživatel bude službu sledovat primárně na stolním počítači, nová verze už počítá s využitím zejména na mobilním telefonu. Velká část fotografií a videomateriálů je nyní prezentována vertikálně. Novinkou je nasazení formátu stories – krátkých příběhů a upoutávek, …


Seznamácký AI Meetup zaujal stovky hostů

7. listopadu 2023

V Seznamu jsme 2. listopadu uspořádali AI Meetup zaměřený na velmi aktuální téma – velké jazykové modely (LLM, Large Language Models). Přednášky zaměřené na vývoj a praktické využití velkých jazykových modelů na místě i online zaujaly několik stovek technologických nadšenců. A my vám teď přinášíme krátký report z akce i prezentace, které si můžete stáhnout.


PR tým Seznamu posiluje Veronika Geltner

Aneta Kapuciánová 6. listopadu 2023

Od listopadu je součástí týmu komunikace české internetové jedničky Veronika Geltner. Věnovat se bude podpoře vybraných služeb, mezi které patří například reklamní systém Sklik, Sauto.cz, Zboží.cz, Mapy.cz či Vyhledávání. Veronika Geltner pracuje v Seznamu už čtyři roky, na pozici PR specialistky přestupuje z marketingového oddělení, kde se věnovala převážně podpoře B2B témat. S médii, public relations a komunikací …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí