31. 8. 2007

Seznam bloguje

Svůj vlastní internetový blog otvírá nejnavštěvovanější internetový portál Seznam na adrese seznam.sblog.cz. Otevřenou komunikaci i propojení na blogy nejpopulárnějších služeb nabízí Seznam všem, kteří se chtějí o firmě i seznamácích dozvědět víc.

Seznam blog je prvním celofiremním blogem, který píší sami seznamáci. U každého příspěvku se objevuje fotka se jménem autora a také diskuse, prostřednictvím které se uživatelé mohou s autorem příspěvku spojit.

Témata blogu nastiňují vytvořené kategorie: Technologie, Produkťáci, Obchod a další. Postupem času mohou přibývat další podle toho, jaké příspěvky seznamáci do blogu napíší. Tématicky se zaměří na novinky ve službách, pozvánky, informace o firemním životě nebo třeba na zajímavé zkušenosti získané od uživatelů.
Pro zajímavosti z dalších služeb Seznamu se dá jednoduše prokliknout na blog Mapy.cz, blog fulltextu, blog Skliku, IL blog nebo oficiální PR blog Seznamu.
„Chceme neformálně mluvit o tom, co v Seznamu vyvíjíme, vymýšlíme a co nás nenechává v klidu,“ komentuje vznik Seznam blogu Ivo Lukačovič, sám známý bloger a autor IL blogu.
Oficiální informace o Seznamu nadále zůstávají na PR blogu společnosti http://seznam.pr.sblog.cz/ a také na webu O Seznamu http://firma.seznam.cz/cz/vize-firmy.html jehož odkaz je umístěný v dolní části homepage Seznamu.