Nová podoba internetové televize Stream.cz odstartovala

15. října 2013

Internetová televize Stream.cz se představuje v úplně novém kabátě. Uživatelé se kromě redesignu mohou těšit na nepřetržitý přísun autorských pořadů, doplňkové informace k vybraným dílům nebo mobilní aplikaci.

Nový Stream.cz se stává plnohodnotnou internetovou televizí nabízející vlastní obsah. Tomuto záměru odpovídá i jeho nový vzhled, který se soustředí hlavně na přehrávání videa ve velkém přehrávači a jednoduché hledání pořadů a jejich dílů. Uživatelé si také nově mohou nastavit upozornění na nový díl jejich oblíbeného pořadu, a to na jakémkoliv zařízení. Redesignovaný Stream.cz nabídne uživatelům kromě desktopové verze s responzivním designem i mobilní aplikaci. Ta je připravena pro platformu iOS a brzy i pro Android.
 

Filozofie nové internetové televize Stream.cz vychází z tzv. pasivní konzumace zábavy. Uživatelé nemusí nic složitě hledat, stačí zapnout Stream.cz a nechat se bavit pořady, které pro ně dramaturgové připravili. Po skončení dílu bude následovat upoutávka na další pořad, reklamní spot a poté se rovnou spustí další video. Na podobném principu již dnes funguje internetová hudební televize Mixér.cz.

Nová podoba Stream.cz již nepočítá s videi, která nahrají sami uživatelé. Ti se nemusí bát, že o ně přijdou. Budou však dostupná jen při zadání přesného odkazu.

Proměna internetové televize Stream.cz je  první z plánovaných produktových změn. Více se o dalších novinkách můžete dozvědět na našem PR blogu.

Martin
Sdílet na sítích