Minulost populární moderátorky je spojená se známým šéfkuchařem i jakuzou

12. října 2015

Pohledná moderátorka Karolína Vrbasová by bez uzardění mohla napsat pokračování Nebezpečných známostí. Do svých pětatřiceti toho totiž stihla skutečně požehnaně. Výčet mužů, kteří ji vstoupili do života, čítá dvacítku pánů tvorstva, s nimiž není radno si zahrávat. Jsou mezi nimi členové nechvalně proslulé japonské jakuzy, násilník, latentní sebevrah i patologický lhář. A k velkému překvapení všech také Roman Vaněk. Ten se ale na rozdíl od ostatních zmiňovaných nestal součástí jejího milostné života, který popsala ve své nové knize s příznačným názvem Chlapidárium, ale toho pracovního. Právě sympatické brunetce totiž vděčí milovník dobrého jídla a známý šéfkuchař za svůj mediální úspěch.

Jeden z nejuznávanějších odborníků v gastronomii Roman Vaněk, v jehož kulinářském institutu vyučují takové kuchařské hvězdy jako Zděnek Pohlreich nebo Riccardo Lucque, je sice chlap jako hora, za svou televizní slávu ale vděčí útlé brunetce. Byla to totiž právě Karolína Vrbasová, která ho před třemi lety přivedla na internetovou televizi Stream.cz. Sama moderátorka a autorka jednoho z nejstarších a nejsledovanějších seriálů českého internetu natočila s tehdy neznámým protagonistou pilotní díl Pekla na talíři, který odstartoval jeho hvězdnou kariéru.

image

Karolína Vrbasová s kmotrem své knihy Romanem Vaňkem (zdroj: Stream.cz – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

A zatímco v profesním životě se Vrbasové daří, ten osobní by vydal na román. Zejména pokud jde o vztahy. Jako by donedávna měla na podivíny radar a neobvyklé situace doslova přivolává. Hazardovala s nadměrnými dávkami botoxu a v Tokiu, kam si odjela přivydělat jako placená společnice, dokonce s tamní mafií jakuzou. Jeden z  milenců ji nutil nosit kalhotky po jeho mamince, další byl sňatkový podvodník, třetí chtěl být její otrokem.

image

Se známým kuchařem pojí autorku knihy Chlapidárium společná pracovní minulost (zdroj: Stream.cz – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

Lásku hledala i u dominantního agresora, který nepromíjel porušení životosprávy, ani pozdní příchody. „Když jsem z kafe s kamarádkou přišla o hodinu později, schytala jsem mezi dveřmi facku takovou, že jsem druhou vzala o zeď,“ přiznává otevřeně moderátorka, která své prožitky popisuje s ironií sobě vlastní. A tak místo aby si nad nezáviděníhodnými situacemi zoufala, byly jí inspirací k vydání její prvotiny Chlapirárium, které je, jak sama říká, sarkastickým svědectvím o tragikomických známostech a vztahových katastrofách.

image

Karolína Vrbasová se svým současným přítelem Pavlem (zdroj: Stream.cz – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

image

Karolína Vrbasová (zdroj: foto pro Stream.cz Matěj Sládek – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

Sdílet na sítích