20. 6. 2003

SEZNAM.CZ A INTERNET TRADING UKONČUJÍ SPOLUPRÁCI

Praha, 17. března 2003 – Společnosti Seznam.cz, a.s. a Internet Trading, s.r.o. po vzájemné dohodě ukončují ke dni 31. 3. 2003 spolupráci na prodeji reklamních služeb prostřednictvím obchodní sítě.

Seznam.cz současně ujišťuje všechny klienty, kteří prostřednictvím společnosti Internet Trading využili nabídky služeb Seznamu, že přebírá veškeré závazky vůči klientům a portfolio služeb nejen že zůstává zachováno, ale v nejbližší době bude významně rozšířeno o další produkty. Spolupráce mezi oběma společnostmi byla zahájena v lednu roku 2002. Internet Trading pro Seznam.cz zajišťoval prodej reklamních produktů prostřednictvím vlastní obchodní sítě.

Tomáš Kapalín, obchodní ředitel společnosti Seznam.cz, a.s. k ukončení spolupráce řekl: “Vzájemný vztah našich společností považuji za velmi úspěšný a jednoznačně přínosný pro obě strany. Společně jsme získali neocenitelné zkušenosti. Seznam.cz se však rozhodl přejít k vlastnímu řešení dealerské sítě zaměřené na menší a střední firmy a se společností Internet Trading se dohodl na ukončení vzájemného obchodního vztahu.”

“Přestože se naše cesty rozcházejí, musím naši více než roční spolupráci s firmou Seznam.cz hodnotit velice kladně. Podařilo se nám vyvinout nové formy internetové prezentace, které díky vysoké efektivitě a cílení jsou pozitivně přijímány nejen našimi zákazníky, ale i uživateli těchto služeb. Za velmi důležité považuji zejména to, že tato změna se v žádném případě nedotkne našich společných klientů a pevně věřím, že přispěje k dalšímu zkvalitnění komerční funkce českého internetu,” dodává Milan Hronec, obchodní ředitel společnosti Internet Trading, s.r.o.