Seznam.cz se stal exkluzivním partnerem televizní reality show Big Brother na Nově

16. srpna 2005

Nejsledovanější televizní reality show světa s názvem Big Brother, kterou v Čechách začne vysílat komerční televizní stanice Nova v neděli 28. srpna večer, získala hlavního a jediného partnera pro internetovou část vysílání – Seznam.cz, a.s.

Nejnavštěvovanější portál českého internetu se spojuje s nejsledovanější televizní stanicí, aby společně vytvořili tzv. multimediální projekt, který by mohli diváci Novy a uživatelé Seznamu.cz sledovat prakticky nepřetržitě a ve všech jeho programových částech.

Partnerství Seznamu a projektu Big Brother navazuje na dřívější úspěšnou spolupráci Seznamu.cz a TV Nova. Exkluzivní spolupráce ve stylu „velcí a nejnavštěvovanější se spojují s  velkými a nejsledovanějšími“ už brzy začne na společné adrese www.seznam.cz/bigbrother


Reality show na homepage Seznam.cz

Na  hlavní straně portálu Seznam.cz bude zřízen odkaz na oficiální web, který má už nyní adresu  www.seznam.cz/bigbrother a kde najdete aktuální informace o této reality show. Dále tiskové zprávy, videoarchiv s ukázkami promotion, rozhovory s moderátory, fotografie z výstavby domu Velkého Bratra a další. Je tady i první anketa o nejlepší vystoupení  v castingu, ve které můžete hlasovat.

Plnohodnotné stránky však budou spuštěny až se startem vysílání. Najdete na nich například profily soutěžících, chat, aktuální informace, ale především získáte  možnost sledovat dění v domě Velkého Bratra v přímém přenosu. Připraven bude i archiv, speciální videa pro dospělé, vyzváněcí tóny a loga na mobil.

Internet posune hranice sledovanosti


Zatímco Big Brother teprve startuje a jeho sledovanost lze pouze odhadovat, první kolo soutěže Superstar na Nově už má své publikum a tradičně vysoký rating sledovanosti. Na internetovém portálu Seznam.cz bylo v době blížícího se finále prvního ročníku Superstar v roce 2004 naměřeno rekordních 50 tisíc uživatelských prokliků na slově „superstar“. Na základě této první zkušenosti předseda představenstva Seznamu.cz Ivo Lukačovič předpovídá: „Návštěvnost Big Brother bude určitě alespoň dvojnásobná, tedy sto tisíc uživatelů za den. Ten zájem je tak velký a show kolem obrovská.“ 

Od neděle 28. srpna bude moci přes milion denních návštěvníků Seznamu.cz zažívat to, co skupinka vybraných soutěžících v Big Brother. Internetové spojení s vilou Big Brother otevře Seznam.cz  přesně ve 20 hodin, kdy velkolepá show začne.

Sdílet na sítích