23. 10. 2006

Seznam.cz vyhlásil programátorskou soutěž o ceny

Programátorská hádanka na stránkách Seznamu se od 21. října 2006 stane pro zájemce branou do nové soutěže. Na jejím konci si tři nejlepší programátoři odnesou domů kvalitní notebooky a možná i něco navíc

Už dříve oslovoval Seznam mladé talentované programátory hádankami. V tištěných periodikách se pravidelně objevoval inzerát s otázkou Kde je chyba?, který  nabízel  k opravě neúplný zdrojový kód. Správný výsledek našli luštitelé na IL blogu, kde  ho zveřejňoval zakladatel Seznamu Ivo Lukačovič.  Kreativní způsob oslovení mladých talentů se setkal s velkým ohlasem  a tak Seznam v podobném duchu pokračuje novou soutěží.

Ta má dvě kola. Jedno se odehraje elektronickou cestou, druhé přímo v sídle Seznamu. Při prvním kole jde o to rozluštit hádanku zveřejněnou na adrese  http://programator.seznam.cz. Druhé kolo obsahuje dva programovací testy v jazyce C++ pod Linuxem podle zadáni Seznamu. Pozvánku k nim dostane pouze 15 správných luštitelů.

Výsledek soutěže i slíbené ceny budou vyhlášeny 4. listopadu 2006. Jenom tři nejlepší mají šanci  získat notebook IBM v hodnotě od 20 do 50 tisíc korun.

Šikovným programátorům tedy vzkazujeme: „Zkuste své štěstí i znalosti právě se Seznamem, portálem s nejvyšší návštěvností, kvalitními službami a stabilním technickým  zázemím!“