12. 8. 2008

Mobilní portály T-Mobile doplněny o další oblíbené služby

Součástí portálů web´n´walk a t-zones se staly vybrané služby Seznam.cz


–     Rychlé webové vyhledávání, podrobné mapy, slovníky, encyklopedie, aktuální zpravodajství, přístup k e-mailům a mnoho dalšího

      Neomezený internet na displejích mobilů pro zákazníky T-Mobile již za 39 Kč týdně nebo 117,81 Kč měsíčně včetně DPH

Jste častými návštěvníky internetového portálu Seznam.cz, kde využíváte E-mail.cz, vyhledáváte informace, prohlížíte Mapy.cz, hledáte v katalogu firem a institucí Firmy.cz nebo udržujete kontakty v rámci své komunity na Lidé.cz nebo Spolužáci.cz? To vše obstaráte na internetu, a to přímo na displeji vašeho telefonu. Součástí nabídky portálů t-zones a web´n´walk, které jsou pro zákazníky T-Mobile branou do světa mobilního internetu, se staly vybrané služby Seznam.cz .


„Internet na displejích mobilních telefonů využívá čím dál tím více lidí. Rozšířením nabídky portálů t-zones a web´n´walk o další populární služby se jim snažíme zpříjemnit jeho používání,“ uvedl Michal Němec, ředitel služeb mobilních portálů společnosti T-Mobile.


Podobný zájem na rozšíření nabídky svých služeb má i největší český vyhledávač Seznam.cz. “Spolupráce s T-Mobile je pro nás dalším krokem v dlouhodobé strategii „Seznam na mobil“. Služby Seznamu používá více než 5 milionů uživatelů a proto je důležité, aby je měli po ruce kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím mobilních zařízení. Zejména ty nejpopulárnější, jako jsou Email.cz nebo Mapy.cz a nezbytné vyhledávání na službě Firmy.cz.“ říká o společném projektu Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz.

 

Tarifní zákazníci mohou pro přístup na internet v mobilu využít datová zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, která umožňují neomezené surfování na internetu v mobilu na wapovém portálu t-zones. Na portálu  web´n´walk pak prostřednictvím propracované javové aplikace web´n´walk light, vycházející z oblíbené Opery Mini. Všechny stránky jsou optimalizovány a komprimovány ještě před načtením do telefonu, jejich prohlížení je proto skutečně rychlé a pohodlné. Zvýhodnění Surf+ je k dispozici za 117,81 Kč měsíčně, vyšší varianta pokrývající také neomezené stahování e-mailů vyjde na 236,81 Kč. Pro uživatele předplacených služeb T-Mobile je připraveno datové zvýhodnění Twist Surf+, které nabízí neomezené brouzdání po internetu prostřednictvím web´n´walk light za týdenní poplatek 39 Kč (všechny ceny včetně DPH).