Seznam.cz bude podporovat Talentmánii

30. července 2010

Dvě jedničky na českém mediálním trhu, Seznam.cz a TV Nova, navazují spolupráci v rámci nového projektu Talentmánia.

Česká portálová jednička Seznam.cz se stala mediálním partnerem nové show Talentmania, kterou na podzim spustí TV Nova a TV Markíza.  V rámci spolupráce dvou leaderů internetového a televizního trhu bude server Super.cz přinášet exkluzivní informace ze zákulisí velkolepé show. Na Super.cz bude vytvořena speciální sekce Talentmánia, kde kromě článků, rozhovorů a dalších bonusových materiálů naleznou uživatelé také videa.

„Chceme se stát součástí projektu, o kterém se domníváme, že se stane pro diváky nejatraktivnějším pořadem letošního podzimu. Uživatelům Seznam.cz a Super.cz tak přineseme více informací o celé show i o jejím zákulisí.  Zároveň tento krok vnímám jako příležitost pro Seznam.cz a TV Nova vyzkoušet si exkluzivní spolupráci při sdílení zajímavého obsahu,“ vysvětluje Michal Vodák, marketingový ředitel Seznam.cz.

Ředitel internetu TV Nova Pavel Krbec dodává: „Nejsledovanější televize se spojila s nejnavštěvovanějším internetovým portálem u nás nad nejlepší česko slovenskou show. Věříme, že to bude skvělá spolupráce a že divákům i uživatelům internetu společně nabídneme jedinečný obsah.“

Sdílet na sítích