18. 3. 2011

Na JOBS EXPO se daří Seznamu i Spráci.

První den pracovního veletrhu JOBS EXPO přinesl velice pozitivní ohlas návštěvníků i vystavovatelů. Ještě pořád ale máte šanci se na nás přijít podívat. Dnes pokračujeme.

Chcete se dozvědět něco o tom, jak to vypadá na Seznam.cz zevnitř? Ať už chcete najít práci ve svém oboru, získat pár zajímavých rad a tipů, nebo nás jen přijít pozdravit, přijďte na stánek Spráce.cz. Těšíme se na vás na veletrhu JOBS EXPO (pražské Výstaviště – Holešovice).

Spráce - foto

Už během prvního dne veletrhu se vystavovatelé postarali příjemnou atmosféru pro všechny účastníky. Tu se nabízel y rady, jak najít práci na spr áci, tu rady, jak se ucházet o zaměstnání v zahraničí. Vybere si každý. Celý den byl plný přednáš ek pro návštěvníky na různá témata, která souvisí s hledáním té pravé práce… Jak napsat životopis, jak se chovat na pohovoru, jak být na pohovor oblečen, jak vystupovat… v neposlední řadě jak a co možná nejefektivněji vybírat z pracovních nabídek na internetu.

Ve stánku Seznamu se spoust a návštěvníků dozvěděl a, jak to vypadá v  Seznam u a jací jsou Seznamáci v práci – nebo i mimo práci. K dispozici je zároveň  nabídk a volných pracovních míst a kdokoli může zkusit stát se jedním ze Seznamáků.

Na JOBS EXPO na vás čeká 39 vystavovatelů, příjemná atmosféra, milé hostesky… tak si to nenechte ujít!

David Svatoš
David