Začíná 3. kolo výběrového řízení na správce Jarmary

22. září 2011

Dnešním dnem začíná třetí kolo přijímaček na správce Jarmary, skladníka – intelektuála. Téměř 2 600 úspěšných absolventů prvních dvou kol nyní e-mailem obdrží podmínky pro zpracování eseje. Ta rozhodne, kdo postoupí mezi deset nejlepších.

Zájem o Jarmaru je velký. Stránky Jarmara.at již navštívilo více než 650 000 unikátních návštěvníků. Zhruba 100 000 se jich na stránky vrátilo, asi ve snaze zkusit znovu projít testem. Otázky jsou nyní mírně doplněny, takže, kdo by si chtěl svoje vysvědčení ověřit, může se znovu zapojit.

Jarmara - screenshot

Pomalu se také blíží konec přijímacího řízení. Dnešním dnem všem úspěšným absolventům prvních dvou kol přichází mailem pozvánka do kola třetího. Mají za úkol napsat esej na téma Já a Jára Cimrman. Eseje bude pročítat současná redakční rada Jarmary a vybere 10 účastníků, kteří budou moci svoje schopnosti a dovednosti předvést osobně, a to 7. 10. 2011. Pak už bude jasné, kdo se na nadcházející rok stane správce Jarmary a bude se rok spolu s redakční radou tvořenou nejen herci z divadla Járy Cimrmana start o naplňování šuplíků zajímavostmi ze života Járy Cimrmana.

Jarmara bude spuštěna 10. 10. 2011. Pokud chcete sledovat přesný odpočet, běžte na www.poslednichybejicisluzba.cz.

Irena Zatloukalová
Irena Zatloukalová

Sdílet na sítích