Spolužáci.cz přichází s novou vylepšenou nástěnkou

5. října 2011

Pro uživatele sociální sítě Spolužáci.cz, kterých je v současné době registrovaných 6,15 milionu, je v jednotlivých třídách připraveno nové rozhraní zjednodušující veškerou vzájemnou komunikaci.

Kromě toho bude možné snadno přidávat multimediální prvky, jakými jsou videa nebo obrázky.

Nová nástěnka na Spolužáci.cz nabízí všem uživatelům několik novinek. Tou největší je komunikace v reálném čase. Díky tomu už uživatelé nebudou bloudit po jednotlivých vzkazech na nástěnce a jednoduše uvidí veškerá témata, o kterých se ostatní spolužáci baví. Tento druh „chatování“ bude ještě zpříjemněn snadným vkládáním fotografií a videí. Nově přibylo i několik funkcí, které uživatelé ocení při domlouvání srazů, či setkání spolužáků po několika letech.

Spolužáci - nástěnka

V souvislosti s touto změnou se ruší ostatní diskuze, které budou nahrazeny real-time úvodní stránkou, neboli novou nástěnkou. Upravena byla také práva hostů, kteří nejsou autorizovanými členy třídy, vkládat příspěvky na nástěnku budou moci, až se jimi stanou. Další úpravy serveru Spolužáci.cz povedou ke zjednodušování. Jejich cíl je nabídnout uživatelům moderní službu, která bude přátelštější alternativou pro jiné sociální sítě.

Martin Kožíšek
Martin

Sdílet na sítích