18. 2. 2013

Sport.cz připravil pro své uživatele Fantasy ligu

Od dnešního dne si fanoušci fotbalové Gambrinus ligy mohou na stránkách serveru Sport.cz zahrát světově úspěšnou hru Fantasy ligu. Popularita hry vychází z toho, že si uživatelé sami určí fotbalovou sestavu složenou z reálných hráčů vybrané soutěže.

Oblíbenost Fantasy ligy se skrývá v jejím silném navázání na to, co se skutečně v daném sportu odehrává. Ať už některý fotbalista dostane v reálném zápase žlutou kartu, vstřelí gól nebo se zraní, vše se promítne do jeho bodování, a tím pádem i do bodování hráčova týmu. Aby se ve hře projevila i taktická schopnost jednotlivých hráčů Sport.cz Fantasy ligy, má každý fotbalista podle svých kvalit určitou finanční hodnotu. Uživatelé, kteří mají předem daný rozpočet na nákup hráčů, musí tedy i přemýšlet, koho si vyberou, aby se vešli do svého rozpočtu. S přesnými pravidly, se s můžete seznámit na naší nápovědě . Poprvé si hru čtenáři serveru Sport.cz mohou vychutnat už od dnešního dne, kdy si vybírají sestavu na 17. kolo Gambrinus ligy.    

Projekt Fantasy ligy není v České republice ojedinělý. Jen ve Sport.cz Fantasy lize ale mohou sportovní nadšenci vybírat sestavy z kompletní soupisky hráčů české Gambrinus ligy. „Do vlastní Fantasy ligy jsme se pustili, protože našim uživatelům chceme přinést nový druh zábavy, který je ve světě velice populární. Jen v severní Americe ho hraje přes 32 milionů uživatelů starších 12 let. Na rozdíl od zahraničí ho našim uživatelům nabídneme zcela zdarma,“ řekl Zdeněk Martina, produktový manažer serveru Sport.cz a dodává: „Podle zájmu čtenářů a sportovních fanoušků budeme přidávat další sporty a soutěže.“   

Jakub Šumanský
Jakub