3. 6. 2014

Stream.cz pořádá konkurz do třetí řady pořadu Zpátky na vrchol: soutěžit budou páry

image

Internetová televize Stream.cz pořádá konkurz do třetí řady úspěšného pořadu Zpátky na vrchol. Tentokrát bude trenér Jakub Bína dostávat do kondice páry. Chcete být vy a váš partner za půl roku k nepoznání? Možnost začít měnit sebe a tím i svůj život máte právě teď.

Ve vztahu často měníme své zvyky včetně času stráveného u kuchyňské linky, na romantických večeřích a společným lenošením. Svoji roli hraje i ten známý psychologický efekt, že někoho máme, už nelovíme a naše nároky na sebe samé tak postupně klesají. Pak se snadno stane to, co jsme u druhých vždycky tolik kritizovali – jsme zamilovaní, spokojení, ale také ufunění a o několik konfekčních velikostí větší. A právě proto bude další pokračování pořadu Zpátky na vrchol věnováno partnerským párům.

image

Trenér Jakub Bína už v prvních dvou sériích ukázal, že umí zázraky. Nejdřív přivedl zpátky na vrchol bývalého profesionálního kick boxera a pak trojici dívek, které dorazily na casting jako boubelky a během tří měsíců se proměnily v pohledné, štíhlé a sebevědomé ženy “S páry to bude určitě zajímavé. Je to vlastně trochu jiná disciplína, protože i když se to nezdá, cvičit se svým partnerem je dost obtížné. Nemyslím fyzicky, ale psychicky. Naopak, když to sedne, dějí se zázraky. Těším se, až někomu v domácnosti rozpoutám peklo a otočím lifestyle o sto osmdesát stupňů,” směje se trenér Jakub Bína, jinak také rapper Jacob ze známé skupiny Skyline.

image

Konkurzu se mohou zúčastnit výhradně partnerské páry (kamarády nebereme) a to jak heterosexuální, tak homosexuální. Přihlášku s motivačním dopisem, údaji o váze a mírách a fotografiemi obou partnerů je třeba poslat do 30. června na email znv3casting@seznam.cz. Samotný casting proběhne v půlce července. Další informace budou postupně zveřejňovány na FB Zpátky na vrchol.

image

Ivana