Foodblogerka roku Veronika Koko Kokešová vydává kuchařku plnou videí

3. října 2014

Přihlášku na vysokou školu hotelovou podávala s tím, že převezme rodinný podnik. Nestalo se. Otec ho prodal dřív, než si stihla dojít pro inženýrský diplom. Dnes místo v restauraci prezentuje devětadvacetiletá Veronika „Koko“ Kokešová již třetím rokem své recepty divákům internetové televize Stream.cz a coby autorku populárního blogu ji zná každý uvědomělý foodie. V říjnu vydává svou první kuchařku plnou videí Menu podle Koko, kterou doprovodí stejnojmenný pořad.


Svým nápaditým, hravým přístupem a nadšením pro gastronomii si Koko získala nejen řadu fanoušků, ale vysloužila si za ně i ocenění Blogerka roku 2013 v kategorii FOOD a Foodblog roku 2013. A právě rostoucí přízeň diváků a čtenářů ji přiměla její kuchařské počínání zhmotnit. Už 22. října se na pultech knihkupectví objeví kuchařka Menu podle Koko, která svou autorku nezapře a čtenáře nadchne. V deseti tematicky laděných kapitolách jim stejně osobitě, jako v pořadech internetové televize Stream.cz MENU domů, MENU v sezóně a nově také MENU podle Koko, ve kterých se hodně vaří, směje a zase vaří, představí suroviny, s nimiž pracuje, a podrobně popíše postupy.

image

Servírovat se bude Menu ze dvora, z pastviny, z pašíka, z výlovu, bezmasé, rozkvetlé, houbové nebo myslivecké. Každý recept bude navíc obsahovat QR kód s odkazem na blog, kde budou od soboty 4. října až do června 2015 publikovány nové díly pořadu MENU podle Koko a informace, které se do kuchařky nevešly. Čtenáři si tak budou moci každý týden přehrát nový videorecept a odkoukat kuchařské triky přímo od Koko.image

Kuchařku Menu podle Koko, která unikátním způsobem propojuje autorčiny barevné fotografie a ilustrace, vydává nakladatelství Smart Press ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz a předobjednat ji lze na Alza.cz. Doporučená cena je 499 korun.

Nové díly pořadu MENU podle Koko sledujte od 4. října každou sobotu. Po letní přestávce pokračuje v úterních premiérách také oblíbené MENU domů hodnotící nové restaurace nejen v Praze, ale v celé České republice.

image

Eva

Sdílet na sítích