Jacob vás dostane do formy

6. ledna 2016

Internetová televize Stream.cz spouští již čtvrtou řadu reality show Zpátky na vrchol. Nový koncept pořadu vás překvapí, soutěžící ohromí a charismatický trenér a instruktor kondičního posilování Jakub Bína dodá motivaci, abyste i vy změnili svůj život. Čtvrtá série pořadu Zpátky na vrchol startuje už ve středu 6. ledna 2016.

Adrenalin, napětí, bolest, touha, radost, uvolnění a dobrý pocit. To vše nám může dát sport. Nechte ve svém těle rozproudit život, ukažte, co ve vás je a bojujte s námi po boku dvanácti odvážných soutěžících. Z padesáti odhodlaných bojovníků vybrala porota, složená z Jakuba Bíny alias Jacoba, Jana Tuny, který se právě díky Jacobovi před rokem stal nadšeným běžcem a navíc je moderátora pořadu A Dost!, a zkušené fyzioterapeutky, během náročného třídenního castingu dvanáctku nejodhodlanějších. Kdo z nich se dostane nejdál a co nám předvedou, se dozvíme během následujících třech měsíců. První díl si můžete pustit již nyní na internetové televizi Stream.cz.

image

Jacob dokáže motivovat každého (zdroj: pro Stream.cz COCO production – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

Nečekejte, že se na scéně objeví jen zkušení sportovci a každodenní návštěvníci posilovny. V průběhu reality show poznáte odvážlivce různých věkových skupin, silnější i hubené, mámu od dětí nebo třeba bojovníky, kteří porazili vážnou nemoc. Všechny je spojuje touha něco změnit! Něco, s čím v životě nejsou spokojeni a nehodlají se s tím smířit. „Osobně mě překvapilo, jak různorodá skupina lidí se nám na castingu sešla. Jsem zvědav, jak se soutěžící s náročným tréninkem poperou, a nemohu se dočkat, jaké budou jejich výsledky za tři měsíce. Představte si, že dvanáct absolutně odlišných lidí postavíte před stejnou výzvu a seberete jim úplně všechno, na co byli doposud zvyklí. Navíc přidáte velice náročný trénink, změníte jídelníček a neustále je sledujete. Je to náročný úkol a jsem rád, že u toho budu díky čtvrté řadě Zpátky na vrchol,“ vypráví s nadšením vypracovaný trenér Jacob.

image

Čtvrtá série pořadu Zpátky na vrchol v čele s Jacobem právě startuje (zdroj: pro Stream.cz COCO production – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

Silné příběhy, emoce, motivace a odhodlání. To a mnohem více na vás čeká v každé epizodě Zpátky na vrchol. Zapojit se můžete i vy, diváci. Pracujte na sobě společně se soutěžícími díky tréninkovému DVD internetové televize Stream.cz, které je k dostání za 399 korun na internetovém obchodě Alza.cz. Na konci čtvrté řady pořadu budete mít šanci porovnat se s vítězem a třeba i vaše snaha bude odměněna nejen dobrým pocitem. Stačí sledovat facebookové stránky pořadu Zpátky na vrchol.

image

Trenér a instruktor kondičního posilování Jakub Bína alias Jacob (zdroj: pro Stream.cz COCO production – v tiskové kvalitě ke stažení ZDE)

Sdílet na sítích