Stream.cz na podzim odvysílá druhou řadu seriálu Autobazar Monte Karlo

25. srpna 2016

Svědky dalších svérázných prodejních praktik autobazarníka Káji Čížka v podání Petra Čtvrtníčka budou od října diváci Stream.cz. Ten se na internetovou televizi vrátí v jedenácti nových dílech populárního komediálního seriálu Autobazar Monte Karlo. Jeho záměr udělat z krachujícího podniku zlatý důl i ve druhé sérii více či méně ochotně podpoří Jaroslav Plesl coby dobrosrdečný mechanik Bóďa  a zamilovaná asistentka Bublina, již hraje Lucie Polišenská. Režie se ujme Andy Fehu.

V souvislosti se jménem Andyho Fehu bývají nejčastěji skloňována spojení jako „nepřehlédnutelný tvůrce“, „originální rukopis“ nebo „výjimečný talent pro zkratku“. O tom všem bude moct třicetiletý režisér na podzim přesvědčit také diváky seriálu Autobazar Monte Karlo. Internetová televize Stream.cz a společnost Negativ mu totiž svěřily pokračování úspěšného sitcomu poodkrývajícího zákulisí prodeje ojetých aut. Fehu se tak na place znovu potká s Petrem Čtvrtníčkem, jenž si zahrál v jeho celovečerním debutu Nenasytná Tiffany, který představil na loňském Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

„Druhá řada Autobazaru Monte Karlo se díky neutuchajícímu zájmu stala nevyhnutelností a také velkou výzvou. Jednotlivé epizody té první totiž dosahují v průměru tři čtvrtě milionu přehrání. Uvědomujeme si, že navázat na takový úspěch nebude snadné, ale právě to nás baví. A pevně věříme, že nadšení a odhodlání, se kterým jsme se do natáčení pustili, bude na výsledku znát a ten pak bude bavit i naše diváky, ” říká šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř.

„Scenáristický tým (Robert Geisler, Tomáš Hodan) zůstal nezměněn a ani tentokrát tvůrčí krizí netrpěl. Zážitky fanoušků seriálu, o něž se s námi podělili, a vynalézavost některých prodejců ojetin, kteří obelhávání zákazníků ‚vytunili‘ o digitální podvody, nám byly bohatým zdrojem inspirace. K jejich převedení do seriálové podoby jsme oslovili Andyho, který nás přesvědčil svou dosavadní tvorbou. Autobazar Monte Karlo navíc nebude jeho jediným režijním počinem pro Stream.cz,“ dodává producent Milan Kuchynka ze společnosti Negativ.

image

Ústřední trojice hrdinů seriálu Autobazar Monte Karlo – fotografie v tiskové kvalitě ke stažení zde (foto: Stream.cz)

Děj Autobazaru Monte Karlo, jak samotný název napovídá, se odehrává v provinčním autobazaru, ze kterého se Petr Čtvrtníček coby vychytralý majitel Karel Čížek snaží udělat s pomocí dvou zaměstnanců – mechanika Bódi a asistentky Bubliny v podání Jaroslava Plesla a Lucie Polišenské – prosperující podnik. V dalších rolích se objeví Eva Nosálková-Leinweberová, Lubor Šplíchal, Leoš Noha, Martin Myšička, Pavel Šimčík nebo Ondřej Bauer. Pokračování úspěšného sitcomu, jehož první série překročila deset milionu zhlédnutí, uvede internetová televize Stream.cz v říjnu letošního roku. Dění ze zákulisí jeho natáčení můžete sledovat už nyní na Facebooku Autobazar Monte Karlo.

image

Autobazarník Kája Čížek a jeho dva zaměstnanci asistentka Bublina a mechanik Bóďa – fotografie v tiskové kvalitě ke stažení zde (foto: Stream.cz)


Eva Albrechtová

image
Sdílet na sítích