Nový inzertní formát Seznam Reach Video nabídne klientům obdobný zásah jako televizní reklama

Kristýna Hořovská 11. března 2019

Česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, přináší nový produkt pro své inzerenty s názvem Seznam Reach Video, který kombinuje různé možnosti videoreklamy, a maximalizuje tak zásah uživatelů v internetové síti. Zadavatelé mohou s pomocí Seznam Reach Videa oslovit drtivou většinu své cílové skupiny v online prostředí. Formát má z hlediska zásahu ambici konkurovat televizní reklamě.

Seznam Reach Video umožňuje oslovení nejen těch, kteří sledují videa, ale i konzumentů textového obsahu. Nový reklamní formát je aktuálně dostupný na webech Seznam.cz, Stream.cz, Proženy.cz, Sport.cz, Super.cz, Garáž.cz a na zpravodajských platformách Seznam Zprávy a Novinky.cz. Ideální stopáž pro reklamní sdělení je do dvaceti vteřin, maximální délka videa je však až šedesát vteřin.

Formát Seznam Reach Video je vhodný zejména pro zadavatele, kteří chtějí zlepšit povědomí o své značce. „Seznam Reach Video dokáže v kombinaci s behaviorálním cílením velmi dobře doplnit televizní kampaň v zásahu specifických cílových skupin, u kterých je frekvence sledování TV na nižší úrovni než v celkové populaci,“ říká Petr Daneš, manažer videoreklamy Seznam.cz.

Podle posledních dostupných dat společnosti Median je možné novým formátem zasáhnout až 80 % cílové skupiny ve věku 15-69 let. „Díky Seznam Reach Videu jsou nově zadavatelé schopni oslovit například 2,4 milionu uživatelů se zájmem o auto segment, 1,3 milionu uživatelů se zájmem o módu nebo téměř milion žen ve věku 18-40 let,“ doplňuje Daneš.

Kristýna Hořovská

PR specialista

Sdílet na sítích