Seznam.cz prohloubil v rámci služby Televizní program spolupráci s Primou

Hana Holubová 14. března 2019

Odkazy do videoarchivu i videoukázky vybraných pořadů a seriálů skupiny Prima nově uvidí všichni uživatelé Televizního programu společnosti Seznam.cz. Ta v rámci prohloubení spolupráce s televizí Prima odkazuje na uplynulé díly vybraných pořadů této televizní stanice, k těm aktuálním pak nabízí přímo v televizním programu možnost zhlédnout standardní televizní spoty.

„U vybraných pořadů a seriálů skupiny Prima mohou nyní uživatelé našeho televizního programu narazit na označení »video«, které prozrazuje, že při rozkliknutí detailu pořadu je možné přehrát videoupoutávku na aktuální díl. Kromě toho lidé nově najdou v TV programu i odkazy na videoarchiv, aby se případně rovnou mohli podívat na starší díly,“ upřesňuje podobu spolupráce Veronika Prokopová, produktová manažerka služby TV program, a dodává, že vlastní televizní stanice české internetové jedničky, Televize Seznam, nabídne videoupoutávky i odkazy do videoarchivu v průběhu letošního roku.

„Jsme rádi, že jsme mohli se Seznam.cz rozšířit spolupráci a pomocí televizních upoutávek zatraktivnit obsah pro návštěvníky Televizního programu. Věřím, že díky tomu budou mít diváci snazší rozhodování či je inspirujeme ke sledování dalších televizních pořadů,“ říká Gabriela Gabrielová, manažerka VOD služeb.

Hana Holubová

PR specialista

Sdílet na sítích