Redakce Seznam Zprávy staví názorovou rubriku, povede ji Jan Lipold

Hana Holubová 1. srpna 2019

Komentátor Jan Lipold rozšiřuje od 1. srpna řady novinářských osobností Seznam Zprávy. V redakci bude mít na starosti vznik nové rubriky zaměřené na autorské komentáře, analýzy a názory.

„Komentáře, glosy a sloupky už dnes připravují pro Seznam Zprávy zkušení a oblíbení novináři, jakými jsou například Jindřich Šídlo či Miloš Čermák. A u lidí jsou velmi populární. Od podzimu se milovníci autorské žurnalistiky mohou těšit na mnohem více tohoto obsahu, který se stane jedním ze stavebních kamenů Seznam Zpráv,“ uvedl Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a TV, a dodává, že celou názorovou rubriku povede právě nastupující Jan Lipold.

Ten začínal svou kariéru v 90. letech a působil ve vedení redakcí největších českých deníků a časopisů. Poslední desetiletí budoval názorovou rubriku Aktuálně.cz.

Těším se na největší českou internetovou firmu. Seznam Zprávy jsou (nejen) onlinová redakce plná výjimečných novinářských osobností. Bude mi ctí být u toho a podílet se na její práci,“ komentoval přestup na Seznam.cz Jan Lipold.

Hana Holubová

PR specialista

Sdílet na sítích