Ředitelem Televize Seznam se od září stává Ivan Mikula. Jakub Unger nadále povede Seznam Zprávy a rádia Expres FM a Classic Praha

Hana Holubová 3. září 2019

Společná redakce Televize Seznam a Seznam Zpráv se od září rozdělí na dva samostatné týmy. Zatímco dosavadnímu šéfredaktorovi Jakubovi Ungerovi zůstane řízení zpravodajského portálu a nově převezme vedení rádií Expres FM a Classic Praha, ředitelem televizní redakce se stane Ivan Mikula. Ten doposud zastával v Seznam.cz funkci Business development managera pro divizi Zpravodajství a TV.

„Jakubovi patří obrovské poděkování za to, že dokázal téměř na zelené louce vybudovat televizní stanici s nesmírným potenciálem. Abychom ho dokázali náležitě vytěžit, musíme se rozvoji televize věnovat na maximum, což vedle řízení zpravodajského portálu a nově rádií Expres FM a Classic Praha, prostě není reálné. Proto jsme se rozhodli redakci rozdělit a nabídnout místo ředitele Televize Seznam Ivanovi, který je od začátku její součástí,“ vysvětluje Pavel Zima, místopředseda představenstva a ředitel pro exekutivu a komunikaci Seznam.cz.

 „Vážím si důvěry, kterou do mě vedení Seznamu i kolegové vložili. Aktuální prioritou je příprava nového programového schématu, kdy do našeho vysílání od října letošního roku postupně zařadíme větší množství nového obsahu. Současně se věnujeme i technologickému rozvoji našeho televizního vysílání a připravujeme se na spuštění vysílání v DVB-T2 v lednu příštího roku. Díky tomu budeme moci našim divákům nabídnout při sledování našeho vysílání obraz ve vysokém rozlišení,“ říká Ivan Mikula, nový ředitel Televize Seznam.

Ivan Mikula (48) pracuje v české internetové jedničce od roku 2005, od roku 2017 je součástí Televize Seznam, kde zastával pozici business development manažera. Ve volném čase se věnuje fotografování, cestování a rodině.

Televizeseznam.cz je videoportál, který nabízí divákům na jednom místě videoobsah všech obsahových služeb Seznam.cz – Televize Seznam, Seznam Zprávy, Stream, Proženy.cz, Garáž.cz a také webů Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz. Kromě vlastní tvorby na něm najdou diváci i videa partnerských vydavatelů. Ředitelem obsahu zodpovědným za obsah videportálu Televizeseznam.cz nadále zůstává Igor Kalaš.

Hana Holubová

PR specialista

Sdílet na sítích