Pravidla pro vzdělávací a networkingové akce Seznam.cz

1. července 2020

Stejně tak, jak se po nějaké době opět vracíme k normálnímu životu a jeho běžnému fungování, začínáme  i my v Seznam.cz znovu pořádat pro naše klienty a partnery  oblíbené vzdělávací a networkingové akce. 

Hosty akcí pořádaných společností Seznam.cz chceme ujistit, že se budou všechny řídit tzv. NOCOVID pravidly, za kterými stojí Česká eventová asociace. Zahrnují zásady odpovědného přístupu k hygieně prostoru, celkové organizaci eventu a cateringu. Aktuální situaci v zemi neustále monitorujeme a  je samozřejmě nutné brát ohled i na to, že se  může kdykoliv změnit, a s ní i tato pravidla. Kromě toho požádáme hosty o vzájemnou ohleduplnost ke zdraví ostatních, a to dodržováním těchto základních hygienických zásad.

Při účasti na jakékoliv akci pořádané Seznam.cz také požádáme jednotlivé účastníky o vyplnění přiloženého čestného prohlášení (ne starší jak 2 dny), které prosím předejte vytištěné personálu při vstupu na akci. Bez předání čestného prohlášení, které si můžete stáhnout níže, by vám bohužel nemohl být umožněn vstup na akci. Pokud na dokument zapomenete, nic se neděje. Bude pro vás připravený u registrací při vstupu na akci.

Stáhnout čestné prohlášení

Pravidla dodržujeme z důvodu bezpečnosti všech účastníků a maximální zodpovědnosti s ohledem na probíhající opatření spojené s pandemií COVID-19.

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Tým Seznam.cz

Sdílet na sítích