Přejít na obsah

#KariéraJak to chodí v Telesales? Práce je rozmanitá a plná výzev

11. července 2024

Telesales je část našeho obchodní oddělení, které nesídlí jen v Praze, ale i v dalších městech po celé republice. Jeden z týmů máme také v Ostravě, kde pracuje i náš kolega Jirka Prokeš. Toho jsme se zeptali, jaké jsou největší výzvy Account Managera Telesales a co ho v práci nejvíc baví a posouvá.


Tipy trenérů ze Seznamu: Jak spolu (nejen) v práci lépe komunikovat?

21. června 2024

Komunikace je základním stavebním kamenem mezilidských vztahů. A příliš nezáleží na tom, jestli jde o rozhovor s kolegou, jednání s klientem nebo řešení dovolené s partnerem. Způsob, jakým komunikujeme, může mít zásadní vliv na výsledek našeho úsilí. V tomto článku se podíváme na to, jak naši vzájemnou komunikaci můžeme zlepšit a proč je lepší upřednostnit řešitelský přístup před obrannou komunikaci.


21. května 2024

Seznam si odnáší dvě ceny z průzkumu Randstad Employer Brand Research. V kategorii IT zaměstnavatel jsme obsadili první místo a stříbro jsme vybojovali v kategorii celkové atraktivity zaměstnavatele. Do průzkumu bylo zahrnuto 165 firem z Česka a zapojilo se do něj bezmála 5 000 respondentů. Výsledků si moc vážíme. A pokud vás zajímá, jestli si ocenění opravdu zasloužíme, mrkněte na naše volné pozice a přijďte to zjistit přímo k nám.


Seznam Diskuze: Jak funguje tým, který se stará o miliony komentářů?

17. května 2024

Baví vás diskutovat s lidmi v online prostoru? Pokud ano, možná vás bude zajímat, kdo se stará o to, aby diskuze na seznamáckých a dalších webech správně fungovaly a dokázaly si poradit s miliony příspěvků. Proto jsme se Jiřího Kupky, který šéfuje vývoji v projektu Seznam Diskuze, zeptali, jak vypadá práce jeho týmu a co ho na ní nejvíc baví.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí