Přejít na obsah

#FrontendSeznam vyhledávání fandí fotbalu i hokeji

Eliška Churaňová 3. ledna 2018

Fotbal a hokej patří v našem vyhledávání mezi nejhledanější sporty – fotbalové a hokejové týmy, výsledky, zápasy a osobnosti se objevují v desetitisících dotazů denně. Proto jsme pro Vás vytvořili sportovní informační karty, které zobrazujeme vpravo vedle výsledků vyhledávání. Při zadání dotazu na konkrétní fotbalový či hokejový tým ukážeme informace, které jsou pro fanoušky důležité – datum …


Za zvířaty se Seznamem

21. listopadu 2017

Uživatelé našeho vyhledávání jsou lidé zvídaví. Jak je vidět z dotazů do vyhledávače, zajímá je, co kolem nich létá, běhá, plave či roste. Rozhodli jsme se tedy našim uživatelům usnadnit cestu k informacím o zvířatech, rostlinách a houbách.


Písničky si přehrajte přímo ve vyhledávání

8. listopadu 2017

Desetitisíce dotazů denně souvisejí s hudbou. Z analýzy uživatelského chování vyplývá, že hlavním záměrem uživatele, který hledá písničku, je si ji poslechnout či přehrát videoklip. Tuto uživatelskou potřebu nově odbavuje strukturovaná karta nad výsledky vyhledávání, jejíž betu jsme nasadili minulý týden do ostrého provozu. Nová písničková karta obsahuje přehrávač, který po zadání konkrétní skladby umožní …


Testujeme vyhledávání zásilek

15. června 2017

Všichni to asi znáte – něco pěkného jste si objednali a těšíte se, až balíček přijde. Když ale zásilka ne a ne dorazit, je potřeba situaci zkontrolovat. Chtěli jsme vám tento postup usnadnit, proto u velkých dopravců stačí zadat číslo balíčku přímo do vyhledávání a hned zjistíte, kde se nachází. Ukázka s Českou poštou. Naše …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí