V soutěži Global Management Challenge zvítězil tým Think Tank. Seznam.cz byl jeho patronem

2. dubna 2013

Seznam.cz již třetím rokem podporuje rozvoj českých talentů v rámci soutěže Global Management Challenge. V letošním ročníku se na prvních čtyřech místech umístily týmy, jejichž patronem byl právě Seznam.cz.

Z celkového počtu 134 týmů, které se pokoušely uspět v letošním ročníku soutěže Global Management Challenge, se Seznam.cz stal patronem 6 týmů. Mezi nimi byl i tým Think Tank, který v národním kole zvítězil. I na dalších třech místech se ale umístily týmy pod patronací Seznam.cz. Perličkou je i to, že jeden z členů vítězného týmu je zaměstnanec Seznam.cz, Miroslav Šíma. Ten při studiu Vysoké školy chemicko-technické pracuje ve společnosti jako analytik obchodu junior.

Vítězný tým národního kola Global Management Challenge obdržel od společnosti Seznam.cz poukaz na edukační kurz dle vlastního výběru, vedený interním trenérem společnosti Seznam.cz, pozvání na narozeninový večírek společnosti Seznam.cz a další drobné dary. V dubnu navíc bude pětičlenný tým studentů reprezentovat Českou republiku na světovém finále v rumunské Bukurešti.

Global Management Challenge je největší soutěží na světě v oblasti simulace strategie řízení společnosti. Cílem je, aby virtuální firma soutěžního týmu uspěla na vybraných trzích. V soutěži jsou tak ověřovány hlavně teoretické i praktické manažerské dovednosti studentů a soutěž zároveň učí studenty nést důsledky svých rozhodnutí.  Seznam.cz byl patronem vítězného týmu i v posledních dvou letech. Více se můžete dozvědět ve starších příspěvcích na Sblogu, a to z dubna 2011 a z loňska.

Lucie Krupková
Lucie

Sdílet na sítích