Nová mobilní aplikace Mapy.cz se dočká i televizní kampaně

8. srpna 2013

V polovině července společnost Seznam.cz představila novou mobilní aplikaci Mapy.cz. Ta se od začátku srpna dočkala marketingové kampaně, která míří i na televizní obrazovky.

Hlavní část kampaně začíná 12. srpna, kdy startuje televizní spot. Ten bude k vidění až do konce srpna na všech kanálech FTV Prima, Barrandov a stanicích patřících pod AT Media. Kampaň svým zpracováním navazuje na předprázdninový spot serveru Zboží.cz a klade si za cíl ukázat divákům, že novou mobilní aplikaci Mapy.cz lze využívat všude v České republice i bez možnosti připojení k mobilnímu internetu. Spot poběží od 15. srpna po dobu 5 týdnů také v síti multikin CineStar.

Kromě televize a kina kampaň můžete potkávat už od 1. srpna na 800 lavičkách po celé České republice. Součástí kampaně jsou ale i on-line média, videoreklama ve zkrácené desetivteřinové verzi na službách společnosti Seznam.cz, mobilní display reklama nebo přímé propojení s Mapy.cz formou banneru přímo na domovské stránce a odkazem na microsite www.mapy.cz/aplikace, kde si mohou zájemci nechat zdarma zaslat odkaz na stažení aplikace přímo do mobilního telefonu.

Realizaci TV spotu zajistila společnost Eallin Prague, koncept a obsah spotu vznikl inhouse.


Pavel

Sdílet na sítích