7. 4. 2014

Internetový katalog Firmy.cz odstartoval svoji kampaň a míří do televize

Nejnavštěvovanější český katalog firem, Firmy.cz, který nedávno představil svoji novou podobu, zahájil reklamní kampaň. Lidé si ji budou moci všimnout na venkovních plochách, internetu, zamíří ale i na televizní obrazovky a do kin.

Celá kampaň odstartovala ještě před samotným spuštěním ostré verze Firmy.cz rádiovým spotem vysílaným na vybraných stanicích skupiny MMS, které byly doplněny o Evropu 2 a rádio Frekvence 1. Na start nové služby upozorňovala i upoutávka na domovské stránce Seznam.cz.

image

Hlavní část kampaně odstartuje tento týden (od 7. dubna) a lidé ji už mohou vidět na více jak 1000 lavičkách po celé České republice a v druhé polovině dubna i na bigboardu umístěném na ulici Evropská v Praze.

image

Stejně jako při startu celé kampaně, tak i nyní je už k slyšení rozhlasový spot na vybraných stanicích skupiny MMS doplněný o Evropu 2 a rádio Frekvence 1. Od 8. dubna se Firmy.cz dočkají televizní reklamy. Ta bude vysílána na všech stanicích TV NOVA a FTV PRIMA až do 4. května. Spot bude také promítán na plátnech celé sítě multikin CineStar. Samozřejmostí je i internet. Kampaň se objeví na všech videoslužbách společnosti Seznam.cz, ale i na Youtube.


Pavel

//