E-mailová aplikace od Seznam.cz je nově dostupná i pro tablety

image

Seznam.cz představuje tabletovou aplikaci Seznam.cz Email pro Android. Umožní rychlou a přehlednou práci s e-maily a možnost procházení zpráv i bez připojení k internetu. Tabletová aplikace navazuje na tu mobilní, kterou si mohou uživatelé stáhnout od května tohoto roku.

Aplikace pro tato zařízení vychází funkčně z mobilní aplikace. Zásadní rozdíly uživatelé naleznou především v designu, který se více blíží vzhledu e-mailové schránky na klasických počítačích. Obrazovky tabletů umožňují až třísloupcové rozložení (složky, zprávy, detail zprávy). Práce je tak ještě přehlednější a rychlejší a nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům. Tabletová aplikace je plně synchronizovaná s e-mailovými klienty na webu i v mobilní aplikaci.

image

Stejně jako u mobilní aplikace se mohou uživatelé těšit na možnost procházení zprávy i off-line díky funkci stáhnutí zpráv do tabletu. Se zprávami tak lze pracovat i v místech bez připojení k internetu. Aplikace nabízí také možnost přístupu do e-mailu zadáním PIN kódu, čímž se uživatelé vyhnou neustálému vyplňování přihlašovacích údajů, ale zůstane zachována bezpečnost přístupu ke schránce.

image

Mobilní aplikace Seznam.cz Email byla od května roku 2014 stažena již 102 000x a její hodnocení na Google Play dosahuje 4,3 bodů z pěti možných. Seznam.cz se proto rozhodl vyjít vstříc i uživatelům, kteří přistupují do e-mailové schránky z tabletů, které podle Seznam.cz Výzkumníka používá v České republice 23 % lidí alespoň jednou denně.

Aplikace Seznam.cz Email bude brzy dostupná také pro iPhone, iPad a systém Windows Phone.

image

David

Sdílet na sítích