Nový seriál internetové televize Stream.cz lze v aplikacích přehrát najednou

Exkluzivní premiéru nového seriálu připravila pro uživatele svých aplikací internetová televize Stream.cz. Poté, co umožnila divákům chytrých televizí s podporou technologie HbbTV a připojením k internetu sledovat s týdenním předstihem úvodní díl nové řady populárního sitcomu Autobazar Monte Karlo, nabídne majitelům mobilních zařízení s operačními systémy Android, iOS i Windows Phone, Android TV a smart TV značek Samsung a LG všech pět epizod Mrazivých tajemství najednou. Od čtvrtku 20. října budou moct kromě pravdy o Sněhurce odhalit kdykoli a kdekoli také další znepokojivá zjištění o Pinocchiovi, Karkulce, Mášence nebo Perníkové chaloupce, aniž by na jejich odvysílání museli čekat v týdenních intervalech.

„Sledování pohádek prostřednictvím aplikací je mimořádně oblíbené, dětský obsah v nich tvoří polovinu všech přehrání. Uvidíme, jestli to, co baví děti, bude bavit i jejich rodiče a jestli reakce na pohádky pro dospělé budou stejně pozitivní,“ vysvětluje rozhodnutí zveřejnit v aplikacích všech pět dílů najednou šéfproducent internetové televize Stream.cz Lukáš Záhoř. „Svou roli v tom samozřejmě sehrála i morální povinnost sdílet s našimi diváky alarmující fakta, která vyšla najevo při bližším prozkoumání notoricky známých příběhů, jež nás od útlého věku provází,“ dodává s nadsázkou a odkazem na poslání pohádek, kterým bylo po staletí formovat osobnostní a morální vývoj jedince.

image

Obr. aplikace pro telefony s operačním systémem Android je ke stažení v tiskové kvalitě zde (zdroj: Stream.cz)

Odpověď na otázku, zda se tak skutečně děje a zda jsou příběhy plné nečekaných setkání, vztahových zvratů a záhadných úmrtí tou správnou cestou k výchově dětí přináší Mrazivá tajemství. Nutno přitom podotknout, že se pětici autorů, která za rozkrýváním pohádkových tabu stojí, podařilo zaznamenat vskutku kontroverzní záběry a šokující výpovědi. Ve světle nových okolností vyplouvají na povrch nejen chladnokrevné zločiny, ale především psychopatologické jevy a sexuální deviace známých pohádkových postav, jež byly dosud předkládány nezletilým za vzor a jejichž činy byly u příležitosti nejrůznějších státních svátků oslavovány na obrazovkách veřejnoprávních i komerčních stanic jako hrdinské. Varování, že se nejedná o podívanou pro slabší povahy, je tudíž na místě.

image

Obr. aplikace pro telefony s operačním systémem iOS je ke stažení v tiskové kvalitě zde (zdroj: Stream.cz)

image

Obr. aplikace pro smart TV je ke stažení v tiskové kvalitě zde (zdroj: Stream.cz)

image

Mrazivá tajemství – foto v tiskové kvalitě – ZDE (zdroj: Stream.cz)

image

Sněhurka a sedm trpaslíků – foto v tiskové kvalitě – ZDE (zdroj: Stream.cz)


Eva Albrechtová
Specialistka komunikace

Sdílet na sítích