Seznam Zprávy ohlašují další významné posily týmu. Nastupují Vzorek, Mádl, Dlabač či Šulcová

Po příchodu Filipa Horkého a Tomáše Svobody z DVTV nastupují do zpravodajské redakce Seznam.cz od října další významná jména české publicistické scény. Seznam Zprávy rozšiřují redakci o nové dramaturgy, editory, moderátory, ekonomické, sportovní, investigativní či politické reportéry.

DRAMATURGYNĚ

Blanka Kubíková
Dramaturgyně a editorka v minulosti spoluvytvářela ranní vysílání ČT, je scénáristkou a průvodkyní série 13. komnata. V Seznam Zprávách zodpovídá za rozvoj lifestylových pořadů.

EDITOŘI

Jan Stránský

Přechází z vydavatelství Mafra, kde dlouhé roky byl na pozici vedoucího regionů a úspěšně řídil severočeskou redakci MF Dnes. V Seznamu má za úkol budovat a řídit síť krajských zpravodajů.

Vedran Kovačevič
Reportér pořadu Top Star magazínu na Primě, v minulosti pracoval i pro TV Nova, několik let vedl společenskou rubriku iDNES.cz. V Seznam Zprávách bude editorem lifestyle obsahu.

image

Foto v tiskové kvalitě, zdroj: Seznam Zprávy

Karel Dlabač
Jako režisér nebo kreativní producent je podepsán pod mnoha televizními projekty, stál u zrodu čistě internetové talk-show Kilák. Před příchodem do Seznam.cz, kde rozšiřuje tým editorů vysílání, byl vedoucím editorem večerních zpráv TV Barrandov.

image

Foto v tiskové kvalitě,  

MODERÁTOŘI

Tomáš Vzorek

Jedna ze známých tváří z obrazovky veřejnoprávní stanice ČT24, kde dlouhé roky moderoval a editoval zpravodajské vysílání. V redakci Seznam.cz rozšiřuje tým moderátorů živého vysílání.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

Helena Šulcová
Moderátorka z Českého rozhlasu, bývalá politická zpravodajka TV Prima či moderátorka Studia 6 v České televizi. Pro Seznam Zprávy bude moderovat nový diskuzní pořad, do kterého budou zapojeni i diváci a jejich komentáře.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

Ivana Navrátilová
Dlouholetá moderátorka a redaktorka Českého rozhlasu, předtím jedna z tváří Studia 6 na ČT, bude na Seznam.cz tvořit obsah zaměřený na životní styl a moderovat.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

Markéta Bidrmanová
Ekonomická redaktorka ČRo Plus točila byznysové reportáže rovněž pro Českou televizi, psala i pro deník E15. V Seznam.cz bude připravovat ekonomickou verzi pořadu Duel.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

REPORTÉŘI/ REDAKTOŘI

Luděk Mádl
Uznávaný sportovní reportér přichází z vydavatelství Economia. Za pátrání v korupčním zákulisí českého fotbalu, které později zlidovělo pod heslem „Ivánku, kamaráde“, dostal Mádl ocenění Novinářská křepelka. Investigaci a sportovním kauzám se bude věnovat i na Seznam Zprávách.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

Michaela Ryšavá
Domácí reportérka přechází z deníku MF Dnes, předtím působila rovněž v Lidových novinách. V redakci Seznam Zpráv se bude věnovat zejména politickým tématům a velkým zpravodajským událostem.

image

Foto v tiskové kvalitězdroj: Seznam Zprávy

Hana Holubová

PR specialistka obsahu Seznam.cz

image
Sdílet na sítích