Seznam.cz Vyhledávání radí, jak prožít Velikonoce v době koronavirové

Tým Vyhledávání 9. dubna 2020

Praha, 9. dubna 2020  Česká internetová jednička Seznam.cz přináší velikonoční kampaň na Seznam.cz Vyhledávání s cílem oslovit nové uživatele prostřednictvím nejoblíbenějších velikonočních témat. Kampaň nese název „Velikonoce doma se Seznamem“ a doporučuje výběr témat, tipů, rad a návodů, jak strávit Velikonoce v klidu domova a v kruhu rodinném.

V rámci naší velikonoční kampaně ve Vyhledávání chceme lidem ukázat, jak se dají Velikonoce slavit za této netypické situace. Při výběru témat jsme vycházeli z údajů nejhledanějších témat loňského roku a přidali k nim nějaká, která reflektují současnou situaci,“ říká Monika Mašková, brand manažerka Seznam.cz Vyhledávání.

Nejvíc se loni hledaly výrazy „recept na nádivku“, „velikonoční přání“ nebo „beránek“. Bezkonkurenčně tedy vedly recepty. „U těchto témat očekáváme letos, vzhledem k situaci, ještě větší nárůst. Předpokládáme, že pokud se lidé nemohou scházet, přijdou jim velikonoční přání a vtipné básničky vhod. Češi se také v době karantény dali do pečení a vaření, což jim usnadníme výběrem tradičních a zapomenutých receptů,“ doplňuje Mašková. Kampaň v reklamní síti Seznam.cz poběží do 13. dubna.

Tým Vyhledávání

Sdílet na sítích