4. 1.

Do Seznam.cz se vrací Vít Fiala, bude opět zástupcem obchodního ředitele

Zkušený obchodník Vít Fiala bude od ledna 2021 opět zastávat pozici zástupce obchodního ředitele české internetové jedničky Seznam.cz. V týmu Tomáše Búřila se bude věnovat obchodnímu rozvoji největších inzerentů, cross-mediálního portfolia a speciálních projektů.

Během loňského turbulentního roku jsme se ujistili, jak důležitá je spolehlivost a loajalita. Věříme, že vztahy s klienty jsou pro nás v této době důležitější než kdy jindy, a právě Vítek Fiala se jejich udržení a rozvoji bude opět věnovat,“ vysvětluje roli svého nového zástupce Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz. Zároveň připomíná, že jedním z kroků, kterými Seznam.cz v loňském roce podržel své obchodní partnery a klienty, byl program Nenecháme vás v tom, ve kterém mohli zájemci čerpat celkem až sto milionů korun z reklamního prostoru české internetové jedničky zdarma.

„Seznam.cz je pro mě dlouhodobě garantem nezávislé žurnalistiky i inovátorem v oblasti IT. Velmi si cením služeb, které zdarma poskytuje českým uživatelům, a jsem rád, že mohu svoje jméno opět spojit s touto značkou,“ říká Vít Fiala, zástupce obchodního ředitele Seznam.cz, a dodává, že jedním z jeho cílů je, aby inzerenti vnímali Seznam nejen jako partnera první volby pro online kampaně, ale i jako tvůrce kvalitního obsahu pro různé platformy. Dále se bude věnovat prohloubení spolupráce s mediálními a kreativními agenturami i s přímými klienty.

Vít Fiala (43 let) se do Seznamu vrací po ročním působení ve vydavatelství Burda Praha, kde zastával pozici obchodního ředitele. Zkušenosti získával i ve vydavatelstvích Bauer Media nebo Mafra. Mimo práci se rád věnuje rodině, přátelům, domácím mazlíčkům, cestování, sportu a malé rodinné kavárně.

Kristýna Hořovská

PR specialista