Seznam.cz QR čtečka je volně dostupná na www.smobil.cz a stejně tak na mobil jejich mobilní verzi. Napadá vás, co s ní tak na podzim dělat?
Zahálet se nebude, začíná Lovecká sezona:

Účelem hry je na šesti různých územích – honitbách po Praze skenovat QR kódy, pod nimiž jsou skryty indicie. Konečná a velmi zásadní heslová indicie vede 6 nejrychlejších soutěžících k finální výhře, kterou je nejnovější typ telefonu iPhone. Pro další soutěžící budou ve hře připraveny telefony Samsung I9000 Galaxy a HTC Wildfire a dále drobné ceny v podobě flash disků, přívěsků a podobně. Výhry však budou pro lovce dostupné až ve chvíli, kdy budou mít všech 6 prémiových indicií v mobilu a podaří se jim ulovit i onu velmi vzácnou heslovou indicii.
Jak je u každé veřejné soutěže zvykem, nemohou se jí účastnit zaměstnanci pořádajících firem. Kromě Seznamáků mají tedy smůlu i všichni z T-mobile, kteří jsou také partnery Lovecké sezony. Rozhodně to ale nezabrání tomu, abyste link http://www.lovecka-sezona.cz/ poslali na své známé, kamarády atd.
S HESLEM LOVU ZDAR!

Martin