Co se stalo největším hitem u uživatelů internetu za měsíc únor 2011?

2. března 2011

Podle výsledků vyhledávání na portálu Seznam.cz narostl v únoru nejvíce zájem o jubilejní výročí předávání cen Anděl 2010, Disney Channel TV, seriál vysílaný Televizí Nova Tisíc a jedna noc, černou skříňku do auta a Valentýn.

Na adrese http://seznam.skokanu.sweb.cz přinášíme report největších skokanů internetu za uplynulý měsíc únor. V kategoriích Praktické dotazy, Akce, Komerční produkty, Komerční firmy, TV pořady a filmy, Osobnosti, Události a kauzy, je uvedena vždy první desítka témat, která za uplynulý měsíc zahýbala českým internetem. Zároveň můžete sledovat i lokálně specifikované skokany, podle jednotlivých krajů. Je možné tak porovnat, jak se v různých krajích liší zájem lidí o určitá témata.

První tři pozice v jednotlivých kategoriích právě vidíte. Kompletní TOP 10 hledaných skokanů najdete v celém reportu. (http://seznam.skokanu.sweb.cz)

Seznam Skokanů - ukázka únor 2011

Pozn:
Nejedná se o seznam nejhledanějších dotazů za uplynulý měsíc, ale o dotazy, které byly v daný měsíc pro lidi nejzajímavější. V reportu jsou zachyceny dotazy, které byly v daném měsíci hledány mnohonásobně více, než tomu bylo v předchozím období. Takovým dotazům říkáme skokani. Může se tedy jednat i o dotazy, které odráží pouze krátkodobý, avšak silný zájem. Pořadí v kategorii odráží míru zájmu uživatelů o daný dotaz.

Roman Dušek
Roman

Sdílet na sítích