7. 12. 2016

Můžeš se stát jedním z nás

Aktuálně hledáme posily do týmů konzultantů, PPC specialistů, markeťáků a produkťáků.


Grilovani na terase

O nás

Sledujeme poslední trendy v online marketingu a používáme nejnovější technologie. Pomáháme našim klientům růst a vítáme nové nápady.

Neformální a otevřená atmosféra na pracovišti je u nás základ a máme smysl pro humor.

U nás můžeš využít flexibilní pracovní dobu a home office. Přijít můžeš dokonce i se svým čtyřnohým mazlíčkem. A když se staneš součástí rodiny Seznam.cz, benefitů tě čeká ještě mnohem víc.

Koho hledáme

PPC specialisti a PPC konzultanti

Sklik je největší český reklamní systém. Máme spoustu klientů, o které se staráme a občas jim i spravujeme kampaně. Proto hledáme konzultanty Skliku a PPC specialisty.
PPC specialisti a PPC konzultanti

Jestli se rád učíš novým věcem a své znalosti dokážeš využít v praxi, můžeš zažít stejně rychlý kariérní postup jako Marek:

Marek, account manager

„Do Skliku jsem nastoupil před rokem a půl na pozici optimalizátora PPC kampaní, po necelém roce jsem dostal možnost posunout se na pozici konzultanta Skliku. Nyní pomáhám největším klientům s marketingovou strategií a využitím Skliku.“

Podívej se na výpis volných pozic v oblasti správy PPC reklamy na našich kariérních stránkách.

Síť webů, na kterých je umístěna reklama Sklik

Pracujeme na tom, aby reklama umístěná na internetu návštěvníky neobtěžovala, ale pro inzerenty Skliku a majitele webů byla co nejpřínosnější.

Hledáme někoho, kdo bude komunikovat s klienty a předávat jim tipy a doporučení. Do našich řad hledáme také graficky a kreativně zaměřené lidi.
Partnerska sit

Hlavní náplň své práce přibližuje Lukáš, který se stará o reklamní prostor Skliku už rok a čtvrt:

Lukas, key account manager Partnerske site

„Obsahová reklamní síť je pro řadu lidí z online marketingu stále velkou neznámou. Jsem rád, že můžu v rámci své práce ovlivňovat vzhled a umístění reklamních ploch a přispívat tak k jejímu rozvoji směrem, který považuji za správný.“

Produktová komunikace

Nemáme marketing jako takový, ale jde přes nás veškerá komunikace od Seznam.cz směrem ke klientům a zákazníkům. I Sklik potřebuje budovat brand, a proto hledáme posily.

Co je cílem oddělení produktové komunikace a jak to u nás funguje, přiblíží Robin, který je brand manažerem Skliku:

Robin, brand manager

„Seznam mě prostě baví, můžu dělat na rozdílných projektech. Limitem je pouze moje představivost a nápady.“

Podívej se na výpis volných pozic v oblasti marketingu na našich kariérních stránkách.

Produkty Skliku

Každý měsíc se snažíme vydat alespoň jednu novou funkci Skliku, chceme být ale rychlejší. Proto nám můžeš pomoci, aby PPCčkaři mohli s Sklikem pracovat rychleji a efektivněji.

Podívej se na výpis volných pozic z oblasti produktu Skliku na našich kariérních stránkách.
Petfriendly office
Pokud tě nezaujala žádná z uvedených pozic, mrkni na naše kariérní stránky, kde najdeš přehled všech volných pracovních míst po celé České republice.

Těšíme se na tebe

Za celý tým Skliku Karolína Buková