Martin Švarc je novým obchodním ředitelem společnosti Seznam.cz

24. května 2017

Michal Heisig, který v Seznam.cz na pozici obchodního ředitele působil od roku 2009, se po osmi úspěšných letech rozhodl ze společnosti odejít. Jeho roli přebírá Martin Švarc, který v Seznam.cz doposud působil v oddělení Business Developmentu, kde měl na starosti strategii reklamních systémů a rozvoj výtěžnosti reklamního prostoru. S odcházejícím Michalem Heisigem spolupracoval například při přípravě plánu tržeb na rok 2017.

Seznam se stále více soustředí na nové technologie, které pomáhají s efektivním prodejem našeho reklamního prostoru. Je potřeba celý obchod posouvat tímto směrem, a to je disciplína, kde má Seznam k dispozici silnějšího hráče, než jsem já. Martina jsem do firmy v roce 2015 doporučil a jsem rád, že nabídku stát se obchodním ředitelem od představenstva přijal. Předávám mu práci s jistotou, že oddělení naváže na dosavadní úspěchy,“ komentuje své rozhodnutí Michal Heisig, současný obchodní ředitel Seznam.cz.

Pavel Zima, místopředseda představenstva Seznam.cz, k tomu dodává: „Svého rozhodnutí vybrat si Michala jako obchodního ředitele jsem nikdy nelitoval. Michal odvedl v Seznamu za těch necelých deset let neskutečnou práci. Za to mu patří můj velký dík i obdiv. A i když už nebude v Seznamu, tak věřím, že se budeme s Michalem dál často potkávat, ať už někde na trhu nebo při sportu. Jeho odchodem svého přítele neztratím. Díky, Michale.

Martin Švarc, který od 1. června obchodní oddělení povede, k tomu pak doplňuje: „Moc si vážím důvěry, které se mi dostalo od představenstva i Michala. Doteď bylo mým úkolem být dobrým rádcem, a to jak produktu, tak obchodu. Spolu s celým obchodním týmem si kladu za cíl být i v nastávající sezóně nejlepším partnerem inzerentů, agentur, ale i partnerských webů na trhu. Společně k tomu máme ty nejlepší předpoklady: skvělý produkt, zkušenost, talent a chuť.

Martin Švarc, obchodní ředitel Seznam.cz (fotografie ke stažení)

Sdílet na sítích