Seznam.cz má nové tváře v oddělení PR

30. srpna 2017

Tým PR a interní komunikace tiskové mluvčí Ireny Zatloukalové posiluje o dvě nové PR specialistky. Medializaci video obsahu nyní zajišťuje Hana Holubová a produktovou komunikaci se zaměřením na lifestyle Petra Dvořáková.

Pozici PR specialistky obsadila Hana Holubová, která převzala odpovědnost za mediální obraz internetové televize Stream.cz a zároveň rozšířila svůj záběr o Seznam Zprávy a Proženy.cz. Do Seznam.cz přichází z Lagardére Active, kde jako PR a Project specialista rádia Evropy 2 vytvářela a zajišťovala mimo jiné PR a obsah pro kampaně Ibiza, Evropa 2 srdcem nebo Hudební ceny Evropy 2. Starala se také o komunikaci s hudebními umělci a sociální sítě rádia. První pracovní zkušenosti získala v TV Nova, kde spolupracovala na televizních formátech jako je Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Superstar, Hlas Československa, zaštiťovala akce a eventy PR oddělení a PR televizní stanice MTV.

PR tým rozšířila i Petra Dvořáková, která má v tandemu s Táňou Lálovou jako PR specialistka na starosti komunikaci produktů a služeb společnosti Seznam.cz. Petra se pak zaměřuje speciálně na lifestyle. Přichází z komunikační agentury PR Konektor, kde působila v produktovém týmu na pozici Senior PR consultant například pro klienty Captain Morgan, AMC Networks Central Europe, Daylong nebo iRobot. Má za sebou desetileté zkušenosti s přípravou a realizací PR strategií pro zadavatele z oblasti FMCG, energetiky, ICT technologií, auto-moto průmyslu a lifestyle. V minulosti působila jako PR managerka v agenturách Médea nebo ConPro, jako PR manažerka hudebníka Michaela Kocába a v hudebním nakladatelství a produkční agentuře BestIA, kde se věnovala PR aktivitám pro kapelu Olympic.

image

Hana Holubová, PR specialista Seznam.cz, fotka v plné kvalitě ke stažení

image

Petra Dvořáková, PR specialista Seznam.cz, fotka v plné kvalitě ke stažení

Sdílet na sítích